SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VM - mont, s. r. o.
- IČO47366150
- DIČ2023841468
- IČ DPHSK2023841468
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Polomka, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
486k €
Zisk 32k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
486k €
↗ +83.0% YoY
EBITDA · 2024
50k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
279k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 486k € | 50k € | 32k € | 279k € | RUZ závierka |
| 2023 | 266k € | 55k € | 42k € | 247k € | RUZ závierka |
| 2022 | 455k € | 92k € | 52k € | 207k € | RUZ závierka |
| 2021 | 218k € | 77k € | 61k € | 163k € | RUZ závierka |
| 2020 | 21k € | 1 306 € | 1 110 € | 101k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 486 tis. € | 266 tis. € | 455 tis. € | 218 tis. € | 21 tis. € | 154 tis. € |
| EBITDA | 50 tis. € | 55 tis. € | 92 tis. € | 77 tis. € | 1 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 10.3 % | 20.9 % | 20.2 % | 35.5 % | 6.2 % | 4.4 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 42 tis. € | 52 tis. € | 61 tis. € | 1 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 279 tis. € | 247 tis. € | 207 tis. € | 163 tis. € | 101 tis. € | 100 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VM
Konateľ
Vladimír Molčan
VM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Molčan
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VM - mont, s. r. o.RPO
Sídlo
Ždiarska 53
Vznik
2013-08-20 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47366150RPO
DIČ
2023841468FS
IČ DPH
SK2023841468 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Polomka
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000005046277825FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VM - mont, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47366150/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47366150/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47366150", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →