SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Slovenská žula, s.r.o. v konkurze

  • IČO47342536
  • DIČ2023836551
  • NACE0811 · Dobýv.dekorač.kameňa

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava-mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Dobýv.dekorač.kameňa, 13 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
95k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
2.11mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
13
Σ 181k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 8 524 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 299k 597k 905k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 95k € 61k € 2.11 mil. € RUZ závierka
2023 130k € 113k € 22k € 2.25 mil. € RUZ závierka
2022 823k € -599k € -599k € 2.3 mil. € RUZ závierka
2021 432k € -161k € -175k € 1.84 mil. € RUZ závierka
2020 415k € -7 372 € 4 719 € 681k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby130 tis. €823 tis. €432 tis. €415 tis. €397 tis. €
EBITDA95 tis. €113 tis. €-599 tis. €-161 tis. €-7 tis. €-71 tis. €
EBITDA marža86.6 %-72.8 %-37.1 %-1.8 %-17.8 %
Čistý zisk61 tis. €22 tis. €-599 tis. €-175 tis. €5 tis. €-71 tis. €
Aktíva spolu2.11 M €2.25 M €2.30 M €1.84 M €681 tis. €463 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LH
Konateľ
Lubomír Hroz
Od 2023-11-08
OS
Konateľ
Ondrej Spodniak
Od 2020-12-16
Do 2023-11-29
OS
Konateľ
Ondrej Spodniak
Od 2020-12-16
Do 2023-11-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Milan Medveď Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-09-12 2020-12-28
Juraj Glaser Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-15 2020-09-11
Martin Glaser Konateľ 2016-03-03 2020-09-11
Martin Glaser Konateľ 2016-03-03 2020-09-02
Mgr. Milan Medveď Konateľ 2016-03-03 2023-11-06
Mgr. Milan Medveď Konateľ 2016-03-03 2023-11-13
Mgr. Milan Medveď Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-08-08 2020-09-11
Miroslav Matovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-08-08 2016-03-14
Miroslav Matovič Konateľ 2013-08-08 2016-03-14

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lubomír Hroz
od 2024-01-23 · do 2026-03-12
Ondrej Spodniak
od 2021-08-19 · do 2026-03-12
Ondrej Spodniak
od 2021-01-21 · do 2021-08-19
Juraj Glaser
od 2017-07-20 · do 2020-11-25
Martin Glaser
od 2017-07-20 · do 2020-11-25
Milan Medveď
od 2017-07-20 · do 2021-01-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Slovenská žula, s.r.o.RPO
Sídlo
Sliezska 1
Vznik
2013-08-08 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47342536RPO
DIČ
2023836551FS
NACE
0811 · Dobýv.dekorač.kameňa
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 181k € celková hodnota 2023-10-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-23 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Gemer Kúpna zmluva č. 4/20/2023/LSR/DNS 33k €
2023-10-02 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 28k €
2023-03-31 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 28k €
2022-05-09 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 23k €
2022-11-02 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Horehronie Kúpna zmluva 20k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Slovenská žula, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-08-05
Oznámenie o termíne pojednávania Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Kingsman & partners s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, IČO: 46 000 054, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Slovenská žula, s.r.o., so sídlom: Sliezska 1, 831 03 Bratislava-mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 342 536, takto upovedomuje veriteľov uvedených v návrhu: 1. Premiot Wealth Management, a.s., so sídlom Dlouhá 715/38, 110 00 P
bankruptcy
2025-08-05
P R E D V O L A N I E Na všetkých podaniach v tejto veci uveďte STRANY / ZÁSTUPCU NA POJEDNÁVANIE spisovú značku: 24K/73/2024 (s poučením o procesných právach a povinnostiach) v právnej veci návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Slovenská žula, s.r.o., so sídlom: Sliezska 1, 831 03 Bratislava-mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 342 536 súd nariaďuje pojednávanie na deň 08.09.2025 (pondelok) o 13:
bankruptcy
2025-03-17
Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Kingsman & partners s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, IČO: 46 000 054, pr. zastúpený: Mgr. Viliam Parák, advokát, so sídlom Komenského 2700/7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, reg. č. SAK: 1750, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Slovenská žula, s.r.o., so sídlom Sliezska 1, 831 03 Bratislava-mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 342 536, takto
bankruptcy
2025-03-04
Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Kingsman & partners s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, IČO: 46 000 054, zastúpený: Mgr. Viliam Parák, advokát, so sídlom Komenského 2700/7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, reg. č. SAK: 1750, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Slovenská žula, s.r.o., so sídlom Sliezska 1, 831 03 Bratislava-mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 342 536, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47342536/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47342536/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47342536",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →