SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LAURA GOLD plus, s.r.o.
- IČO47342170
- DIČ2023824748
- NACE6210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trenčianska Turná, SK. Pôsobí v odvetví 6210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3 000 €
Zisk 2 035 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3 000 €
EBITDA · 2024
2 518 €
Čistý zisk · 2024
2 035 €
Aktíva spolu
2 986 €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
213 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 000 € | 2 518 € | 2 035 € | 2 986 € | RUZ závierka |
| 2023 | — | — | -422 € | 1 466 € | RUZ závierka |
| 2022 | — | 7 052 € | 4 788 € | 81k € | RUZ závierka |
| 2021 | 32k € | 28k € | 25k € | 163k € | RUZ závierka |
| 2020 | 43k € | 17k € | 13k € | 138k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | — | — | 32 tis. € | 43 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | — | 7 tis. € | 28 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 83.9 % | — | — | 88.7 % | 39.5 % | 214.9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -422 € | 5 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 3 tis. € | 1 tis. € | 81 tis. € | 163 tis. € | 138 tis. € | 111 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Šulek
SŠ
Konateľ
Stanislav Šulek
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcela Šuleková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Stanislav Šulek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-04-02 | 2022-05-16 |
| Marcela Šuleková | Konateľ | 2015-03-16 | 2016-06-02 |
| Marcela Šuleková | Konateľ | 2015-03-16 | 2016-06-10 |
| Ing. Anton Tománek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-06 | 2015-04-01 |
| Ing. Anton Tománek | Konateľ | 2013-08-06 | 2015-04-01 |
| Ing. Anton Tománek | Konateľ | 2013-08-06 | 2015-03-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
LAURA GOLD plus, s.r.o.RPO
Sídlo
269
Vznik
2013-08-06 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47342170RPO
DIČ
2023824748FS
NACE
6210
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianska Turná
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAURA GOLD plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47342170/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47342170/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47342170", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →