SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Greens, s.r.o.
- IČO47326085
- DIČ2023824198
- IČ DPHSK2023824198
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
515k €
Zisk 309k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
515k €
↘ -2.0% YoY
EBITDA · 2024
442k €
Čistý zisk · 2024
309k €
Aktíva spolu
641k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 515k € | 442k € | 309k € | 641k € | RUZ závierka |
| 2023 | 525k € | 460k € | 321k € | 807k € | RUZ závierka |
| 2022 | 707k € | 641k € | 476k € | 794k € | RUZ závierka |
| 2021 | 930k € | 856k € | 658k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 723k € | 656k € | 506k € | 887k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 515 tis. € | 525 tis. € | 707 tis. € | 930 tis. € | 723 tis. € | 497 tis. € |
| EBITDA | 442 tis. € | 460 tis. € | 641 tis. € | 856 tis. € | 656 tis. € | 435 tis. € |
| EBITDA marža | 85.9 % | 87.6 % | 90.7 % | 92.1 % | 90.7 % | 87.7 % |
| Čistý zisk | 309 tis. € | 321 tis. € | 476 tis. € | 658 tis. € | 506 tis. € | 334 tis. € |
| Aktíva spolu | 641 tis. € | 807 tis. € | 794 tis. € | 1.22 M € | 887 tis. € | 750 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominik Kollár
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Magdaléna Kollárová
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Kollár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dominik Kollár | Konateľ | 2017-11-27 | — |
| Róbert Kollár | Konateľ | 2017-11-27 | — |
| Ing. Magdaléna Kollárová | Konateľ | 2013-08-06 | — |
| Dominik Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-20 | 2022-05-25 |
| Róbert Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-20 | 2022-05-25 |
| Ing. Magdaléna Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-06 | 2022-05-25 |
| Veronika Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-06 | 2017-12-19 |
| Veronika Kollárová | Konateľ | 2013-08-06 | 2017-12-19 |
| Veronika Kollárová | Konateľ | 2013-08-06 | 2017-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Greens, s.r.o.RPO
Sídlo
Allendeho 2767/34
Vznik
2013-08-06 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47326085RPO
DIČ
2023824198FS
IČ DPH
SK2023824198 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Greens, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47326085/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47326085/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47326085", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →