SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MEASURING, s.r.o.

  • IČO47323833
  • DIČ2023835165
  • IČ DPHSK2023835165
  • NACE9699

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Moldava nad Bodvou, SK. Pôsobí v odvetví 9699, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 548k € Zisk 14k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
548k €
↗ +26.8% YoY
EBITDA · 2024
54k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
639k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 569k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 199k 398k 603k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 548k € 54k € 14k € 639k € RUZ závierka
2023 432k € 39k € 20k € 221k € RUZ závierka
2022 163k € 4 982 € 1 509 € 82k € RUZ závierka
2021 221k € 14k € 4 954 € 33k € RUZ závierka
2020 258k € 11k € 3 475 € 52k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby548 tis. €432 tis. €163 tis. €221 tis. €258 tis. €348 tis. €
EBITDA54 tis. €39 tis. €5 tis. €14 tis. €11 tis. €9 tis. €
EBITDA marža9.8 %9 %3.1 %6.3 %4.3 %2.7 %
Čistý zisk14 tis. €20 tis. €2 tis. €5 tis. €3 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu639 tis. €221 tis. €82 tis. €33 tis. €52 tis. €99 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Konateľ
JUDr. Miroslav Wöllner
Od 2024-09-01
ŠV
Konateľ
Štefan Varga
Od 2016-04-01
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Tánczosová
Od 2022-05-20
Do 2024-02-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Monika Tánczosová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-07-21 2022-05-19
Bc. Ing. Michala Wöllner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-02-17 2018-07-20
Ing. Jozef Sedlák Konateľ 2013-08-01 2016-04-01
Ing. Jozef Sedlák Konateľ 2013-08-01 2016-03-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Wöllner
od 2024-03-11
Marta Wöllnerová
od 2024-03-11
Monika Tánczosová
od 2019-01-04 · do 2024-03-11
Michala Wöllner
od 2018-04-12 · do 2019-01-04
Miroslav Wöllner
od 2017-11-30 · do 2018-04-12
Marta Wöllnerová
od 2017-11-30 · do 2018-04-12
Štefan Varga
od 2017-10-03 · do 2017-11-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MEASURING, s.r.o.RPO
Sídlo
Obrancov mieru 1169
Vznik
2013-08-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47323833RPO
DIČ
2023835165FS
IČ DPH
SK2023835165 · aktívneFS
NACE
9699
NUTS región
Košický kraj
Obec
Moldava nad Bodvou
Krajina
SK
IBAN
SK1675000000000025890513FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 569k € celková hodnota 2024-12-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-31 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. RÁMCOVÁ DOHODA č. 715/231/2023/UVO - Opravy a overenia vodomerov 528k €
2024-05-15 BARDTERM s.r.o. Rámcová zmluva 236/2024 Overovanie a oprava meračov tepla a vodomerov 41k €
2024-12-16 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Rámcová dohoda "Opravy a overenia vodomerov" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEASURING, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47323833/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47323833/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47323833",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →