SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JANČI & Partners s.r.o.

  • IČO47258748
  • DIČ2120129385
  • IČ DPHSK2120129385
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
259k €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2025
61k €
Čistý zisk · 2025
28k €
Aktíva spolu
152k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 94k 188k 285k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 259k € 61k € 28k € 152k € RUZ závierka
2024 246k € 49k € 17k € 136k € RUZ závierka
2023 251k € 58k € 30k € 369k € RUZ závierka
2022 233k € 45k € 28k € 261k € RUZ závierka
2021 216k € 54k € 38k € 240k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby259 tis. €246 tis. €251 tis. €233 tis. €216 tis. €175 tis. €
EBITDA61 tis. €49 tis. €58 tis. €45 tis. €54 tis. €39 tis. €
EBITDA marža23.6 %19.9 %22.9 %19.1 %25.2 %22.1 %
Čistý zisk28 tis. €17 tis. €30 tis. €28 tis. €38 tis. €25 tis. €
Aktíva spolu152 tis. €136 tis. €369 tis. €261 tis. €240 tis. €244 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Peter Janči
Od 2021-02-06
JP
Konateľ
JUDr. Peter Janči
Od 2015-09-19
JP
Konateľ
JUDr. Peter Janči
Od 2015-09-19
Do 2023-03-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Peter Janči Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-09-19 2021-02-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JANČI & Partners s.r.o.RPO
Sídlo
Belopotockého 720/2
Vznik
2015-09-19 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47258748RPO
DIČ
2120129385FS
IČ DPH
SK2120129385 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK4502000000003561615455FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-11-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-07-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš Dohoda o poskytnutí príspevku podľa § 54 PZ 6 452 €
2024-11-04 Obec Liptovský Peter Zmluva o poskytovaní právnych služieb 0 €
2020-10-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš D O H O D A číslo: 20/22/54E/2264 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JANČI & Partners s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47258748/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47258748/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47258748",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →