SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HubHub Slovakia s. r. o.

  • IČO47258578
  • DIČ2120127702
  • IČ DPHSK2120127702
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 8 406 € Zisk -375k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
8 406 €
↘ -97.6% YoY
EBITDA · 2025
-342k €
Čistý zisk · 2025
-375k €
Aktíva spolu
276k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
8
Σ 30k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 131 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 8 406 € -342k € -375k € 276k € RUZ závierka
2024 354k € -352k € -2.13 mil. € 984k € RUZ závierka
2023 2.94 mil. € -853k € -1.08 mil. € 4.17 mil. € RUZ závierka
2022 2.55 mil. € -2.27 mil. € -2.51 mil. € 6.02 mil. € RUZ závierka
2021 1.22 mil. € -3 mil. € -3.25 mil. € 5.68 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8 tis. €354 tis. €2.94 M €2.55 M €1.22 M €1.03 M €
EBITDA-342 tis. €-352 tis. €-853 tis. €-2.27 M €-3.00 M €-1.64 M €
EBITDA marža-4072 %-99.4 %-29.1 %-88.8 %-245.6 %-158.9 %
Čistý zisk-375 tis. €-2.13 M €-1.08 M €-2.51 M €-3.25 M €-1.88 M €
Aktíva spolu276 tis. €984 tis. €4.17 M €6.02 M €5.68 M €6.21 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Konateľ
Ing. Radoslav Bekö
Od 2023-05-15
ML
Konateľ
Matúš Lipták
Od 2023-05-15
PD
Konateľ
Peter Daubner
Od 2022-09-30
Do 2023-05-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Daubner Konateľ 2022-09-30 2023-05-15
Filip Valušiak Konateľ 2021-11-11 2023-05-29
Filip Valušiak Konateľ 2021-11-11 2023-05-15
Pavel Jonczy Konateľ 2021-11-11 2023-01-05
Pavel Jonczy Konateľ 2021-11-11 2022-09-30
Martin Neštepný Konateľ 2018-12-13 2021-11-11
Martin Neštepný Konateľ 2018-12-13 2022-02-18
Mgr. Zdenko Kučera Konateľ 2017-03-16 2019-01-25
Mgr. Zdenko Kučera Konateľ 2017-03-16 2018-12-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HubHub Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Mlynské nivy 5
Vznik
2015-08-27 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47258578RPO
DIČ
2120127702FS
IČ DPH
SK2120127702 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK8511000000002941009292FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 30k € celková hodnota 2023-08-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-06 Kancelária Rady pre rozpočtovú zodpovednosť Členská zmluva č. BA-TC-00050 12k €
2023-08-20 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky Membership Agreement no.BA-NT-00226.01 7 212 €
2023-02-27 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky Agreement on Qubes Services and facilities NO.1029 4 200 €
2023-01-20 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky Členská zmluva číslo 3007.9 2 296 €
2022-11-23 Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky Membership Agreement no. 3007.8 1 784 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HubHub Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47258578/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47258578/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47258578",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →