🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK
BLUMENTAL OFFICE II, s. r. o.
IČO47257296DIČ2120043541IČ DPHSK2120043541NACE6832 · Správa nehnuteľnostíEST.2015 · 11r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 42 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.59mil. €
↘ -2.6% YoY
EBITDA · 2024
1.62mil. €
Čistý zisk · 2024
339k €
Aktíva spolu
21.32mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 14k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
42 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BLUMENTAL OFFICE II, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.59 mil. € | 1.62 mil. € | 339k € | 21.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.66 mil. € | 1.76 mil. € | 483k € | 21.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.28 mil. € | 1.83 mil. € | 848k € | 22.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.03 mil. € | 1.38 mil. € | 485k € | 24.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.95 mil. € | 902k € | 21k € | 24.6 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.59 M € | 2.66 M € | 2.28 M € | 2.03 M € | 1.95 M € | 1.25 M € |
| EBITDA | 1.62 M € | 1.76 M € | 1.83 M € | 1.38 M € | 902 tis. € | 916 tis. € |
| EBITDA marža | 62.6 % | 66.2 % | 80.2 % | 68.1 % | 46.3 % | 73.3 % |
| Čistý zisk | 339 tis. € | 483 tis. € | 848 tis. € | 485 tis. € | 21 tis. € | -172 tis. € |
| Aktíva spolu | 21.32 M € | 21.95 M € | 22.46 M € | 24.64 M € | 24.60 M € | 16.83 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy SR | ZMLUVA O NÁJME ČASTI NEBYTOVÉHO PRIESTORU (PARKOVACIEHO STÁTIA) Ev. č.: SK12-P003-LC-2022-0002 | 14k € |
| 2019-08-13 | DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy SR | ZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV č. SK12/NZ/2019/006/BO II uzatvorená podľa zák. č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov v znení neskorších predpisov | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Konateľ
Eva Bobková
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Bencz
PL
Konateľ
Peter Lukáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Pružinský | Konateľ | 2022-08-16 | — |
| JUDr. Marek Kundrát | Konateľ | 2022-01-01 | 2022-08-16 |
| JUDr. Marek Kundrát | Konateľ | 2022-01-01 | 2022-09-05 |
| JUDr. Katarína Dvorská | Konateľ | 2019-03-15 | 2022-01-10 |
| JUDr. Katarína Dvorská | Konateľ | 2019-03-15 | 2021-12-31 |
| Ing. Róbert Mitterpach, MBA | Konateľ | 2018-12-10 | 2022-08-16 |
| Ing. Róbert Mitterpach, MBA | Konateľ | 2018-12-10 | 2022-09-05 |
| Ing. Miloš Polák | Konateľ | 2018-08-24 | 2022-08-16 |
| Ing. Miloš Polák | Konateľ | 2018-08-24 | 2022-09-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Poliak
Vladimír Poliak Jr.
Robert Pružinský
Petr Sobotka
Ingrid Sobotková Poliaková
Monika Staňková
Václav Tomek
Vladimír Poliak
Jarmila Poliaková
Róbert Bartek
Rastilav Danišek
Miroslav Vester
Marián Hlavačka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BLUMENTAL OFFICE II, s. r. o.RPO
Sídlo
Mýtna 48
Vznik
2015-04-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47257296RPO
DIČ
2120043541FS
IČ DPH
SK2120043541 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002946002268FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47257296/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47257296/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47257296", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.