SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BLUMENTAL OFFICE I, s.r.o.

  • IČO47257261
  • DIČ2120046720
  • IČ DPHSK2120046720
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.98 mil. € Zisk 816k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.98mil. €
↗ +6.9% YoY
EBITDA · 2024
1.93mil. €
Čistý zisk · 2024
816k €
Aktíva spolu
23.2mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 9 445 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 42 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.98 mil. € 1.93 mil. € 816k € 23.2 mil. € RUZ závierka
2023 2.79 mil. € 1.68 mil. € 528k € 23.43 mil. € RUZ závierka
2022 2.34 mil. € 1.76 mil. € 676k € 24.24 mil. € RUZ závierka
2021 2.07 mil. € 1.52 mil. € 487k € 27.06 mil. € RUZ závierka
2020 2.25 mil. € 1.81 mil. € 830k € 23.06 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.98 M €2.79 M €2.34 M €2.07 M €2.25 M €2.23 M €
EBITDA1.93 M €1.68 M €1.76 M €1.52 M €1.81 M €1.70 M €
EBITDA marža64.8 %60.4 %75.1 %73.4 %80.1 %76.2 %
Čistý zisk816 tis. €528 tis. €676 tis. €487 tis. €830 tis. €659 tis. €
Aktíva spolu23.20 M €23.43 M €24.24 M €27.06 M €23.06 M €22.89 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EB
Konateľ
Eva Bobková
Od 2022-08-16
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Bencz
Od 2022-08-16
PL
Konateľ
Peter Lukáč
Od 2022-08-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Róbert Pružinský Konateľ 2022-08-16
JUDr. Marek Kundrát Konateľ 2022-01-01 2022-08-16
JUDr. Marek Kundrát Konateľ 2022-01-01 2022-09-28
JUDr. Katarína Dvorská Konateľ 2019-03-15 2022-02-02
JUDr. Katarína Dvorská Konateľ 2019-03-15 2021-12-31
Ing. Róbert Mitterpach, MBA Konateľ 2018-12-10 2022-08-16
Ing. Róbert Mitterpach, MBA Konateľ 2018-12-10 2022-09-28
Ing. Miloš Polák Konateľ 2018-08-24 2022-08-16
Ing. Miloš Polák Konateľ 2018-08-24 2022-09-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BLUMENTAL OFFICE I, s.r.o.RPO
Sídlo
Mýtna 48
Vznik
2015-04-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47257261RPO
DIČ
2120046720FS
IČ DPH
SK2120046720 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002949014838FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 9 445 € celková hodnota 2025-12-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-12-20 Bratislavská teplárenská, a.s. Kúpna zmluva 174k €
2022-08-09 Hlavné mesto SR Bratislava Zriadenie vecného bremena v prospech žiadateľa, ktoré spočíva v povinnosti povinného strpieť na pozemku registra „C“ KN, k. ú. Staré Mesto, parc. č. 21736/29– zastavaná plocha a nádvorie vo výmere 32 m2 vybudovanie a užívanie stavebného objektu SO 201-02. 9 445 €
2025-12-29 Úrad pre dohľad nad výkonom auditu Zmluva o nájme časti garáže 0 €
2017-02-07 Bratislavská teplárenská, a.s. Zmluva o zriadení vecného bremena 0 €
2016-12-05 Bratislavská teplárenská, a.s. Zmluva o zriadení vecného bremena 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BLUMENTAL OFFICE I, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47257261/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47257261/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47257261",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →