🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK

K Property, s. r. o.

IČO47247975DIČ2023777206IČ DPHSK2023777206NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 22 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-1 363 €
Čistý zisk · 2025
-2 109 €
Aktíva spolu
61k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 22 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K Property, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -1 363 € -2 109 € 61k € RUZ závierka
2024 -1 605 € -2 307 € 71k € RUZ závierka
2023 -15k € -15k € 90k € RUZ závierka
2022 154k € 17k € 9 439 € 92k € RUZ závierka
2021 5.68 mil. € 1.03 mil. € 822k € 1.02 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby154 tis. €5.68 M €
EBITDA-1 tis. €-2 tis. €-15 tis. €17 tis. €1.03 M €92 tis. €
EBITDA marža11.2 %18.2 %
Čistý zisk-2 tis. €-2 tis. €-15 tis. €9 tis. €822 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu61 tis. €71 tis. €90 tis. €92 tis. €1.02 M €5.28 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-12-01 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Kúpna zmluva č. 0930/2015 500k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BD
Konateľ
Branislav Duboš
Od 2016-06-03
ID
Konateľ
Ing. Dušan Levák
Od 2015-10-09
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ján Dudáš
Od 2016-01-14
Do 2016-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Levák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-24 2016-06-21
JUDr. Ján Dudáš Konateľ 2015-10-09 2016-04-07
JUDr. Ján Dudáš Konateľ 2015-10-09 2016-03-22
Ing. Dušan Levák Konateľ 2013-04-24 2015-10-09
Ing. Dušan Levák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-04-24 2016-01-13
Ing. Dušan Levák Konateľ 2013-04-24 2015-10-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
K Property, s. r. o.RPO
Sídlo
Kováčska 6
Vznik
2013-04-24 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47247975RPO
DIČ
2023777206FS
IČ DPH
SK2023777206 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4011110000001217058005FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47247975/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47247975/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47247975",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.