🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Pavlovce · SK

Farma OTAGO, s.r.o.

IČO47243856DIČ2023646944IČ DPHSK2023646944NACE0150 · Zmiešané hospodárstvoEST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 196 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
41k €
↘ -49.2% YoY
EBITDA · 2024
62k €
Čistý zisk · 2024
9 670 €
Aktíva spolu
569k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
14
Σ 136k €
EU projekty
2
Σ 145k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 196 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Farma OTAGO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 30k 59k 90k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 41k € 62k € 9 670 € 569k € RUZ závierka
2023 82k € -9 577 € -68k € 522k € RUZ závierka
2022 27k € 4 577 € -24k € 497k € RUZ závierka
2021 14k € 7 720 € -6 427 € 296k € RUZ závierka
2020 14k € -15k € -26k € 232k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby41 tis. €82 tis. €27 tis. €14 tis. €14 tis. €17 tis. €
EBITDA62 tis. €-10 tis. €5 tis. €8 tis. €-15 tis. €-16 tis. €
EBITDA marža149.3 %-11.7 %17 %55.6 %-103.7 %-94.3 %
Čistý zisk10 tis. €-68 tis. €-24 tis. €-6 tis. €-26 tis. €-25 tis. €
Aktíva spolu569 tis. €522 tis. €497 tis. €296 tis. €232 tis. €214 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 136k € celková hodnota 2026-03-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041PO520354 52k €
2022-10-31 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 309040ARU8 40k €
2025-04-15 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 309040FUX8 32k €
2022-12-05 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/01949 o poskytnutí dotácie na sucho 5 028 €
2024-11-26 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRZ2024/01306 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu 2 192 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Balaník
Od 2023-07-26
VB
Konateľ
Vladimír Balaník
Od 2012-12-01
VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Balaník
Od 2022-05-26
Do 2023-07-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Balaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-05-18 2022-05-25
Ing. Jana Marcinková Konateľ 2012-12-01 2013-10-30
Ing. Jana Marcinková Konateľ 2012-12-01 2013-10-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Farma OTAGO, s.r.o.RPO
Sídlo
281
Vznik
2012-12-01 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47243856RPO
DIČ
2023646944FS
IČ DPH
SK2023646944 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Pavlovce
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002923885942FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47243856/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47243856/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47243856",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.