SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Advokátska kancelária JUDr. Martin Kováčik, s.r.o.
- IČO47236876
- DIČ2820006915
- IČ DPHSK2820006915
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
304k €
Zisk 154k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
304k €
↗ +14.4% YoY
EBITDA · 2024
200k €
Čistý zisk · 2024
154k €
Aktíva spolu
997k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
49 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 304k € | 200k € | 154k € | 997k € | RUZ závierka |
| 2023 | 266k € | 174k € | 132k € | 833k € | RUZ závierka |
| 2022 | 263k € | 172k € | 137k € | 905k € | RUZ závierka |
| 2021 | 197k € | 119k € | 89k € | 819k € | RUZ závierka |
| 2020 | 151k € | 79k € | 59k € | 715k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 304 tis. € | 266 tis. € | 263 tis. € | 197 tis. € | 151 tis. € | 180 tis. € |
| EBITDA | 200 tis. € | 174 tis. € | 172 tis. € | 119 tis. € | 79 tis. € | 87 tis. € |
| EBITDA marža | 65.9 % | 65.5 % | 65.3 % | 60.7 % | 52.6 % | 48.3 % |
| Čistý zisk | 154 tis. € | 132 tis. € | 137 tis. € | 89 tis. € | 59 tis. € | 78 tis. € |
| Aktíva spolu | 997 tis. € | 833 tis. € | 905 tis. € | 819 tis. € | 715 tis. € | 902 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Martin Kováčik
JM
Konateľ
JUDr. Martin Kováčik
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Martin Kováčik
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Kováčik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Advokátska kancelária JUDr. Martin Kováčik, s.r.o.RPO
Sídlo
Tajovského 3
Vznik
2012-01-01 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47236876RPO
DIČ
2820006915FS
IČ DPH
SK2820006915 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000005170448222FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-13 | Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o. v anglickom jazyku: European Youth Olympic Festival Banská Bystrica 2022, n.o. | Dohoda o ukončení Zmluvy o poskytování právnych služieb zo dňa 1.6.2022 | 0 € |
| 2022-06-01 | Európsky olympijský festival mládeže Banská Bystrica 2022, n.o. v anglickom jazyku: European Youth Olympic Festival Banská Bystrica 2022, n.o. | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Advokátska kancelária JUDr. Martin Kováčik, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47236876/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47236876/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47236876", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →