SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o.
- IČO47232544
- DIČ2023193227
- IČ DPHSK2023193227
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.19mil. €
↘ -10.2% YoY
EBITDA · 2024
288k €
Čistý zisk · 2024
250k €
Aktíva spolu
2.3mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 740k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
39 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.19 mil. € | 288k € | 250k € | 2.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.32 mil. € | 505k € | 454k € | 2.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.27 mil. € | 461k € | 340k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.24 mil. € | 349k € | 248k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 996k € | 342k € | 254k € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.19 M € | 1.32 M € | 1.27 M € | 1.24 M € | 996 tis. € | 734 tis. € |
| EBITDA | 288 tis. € | 505 tis. € | 461 tis. € | 349 tis. € | 342 tis. € | 269 tis. € |
| EBITDA marža | 24.3 % | 38.3 % | 36.4 % | 28.1 % | 34.3 % | 36.7 % |
| Čistý zisk | 250 tis. € | 454 tis. € | 340 tis. € | 248 tis. € | 254 tis. € | 186 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.30 M € | 2.18 M € | 1.80 M € | 1.62 M € | 1.41 M € | 1.11 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Erik Schwarcz
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Pavol Horňák
JE
Konateľ
JUDr. Erik Schwarcz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Pavol Horňák | Konateľ | 2013-01-01 | — |
| JUDr. Erik Schwarcz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-05 | 2022-08-05 |
| JUDr. Pavol Horňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-01-08 | 2022-08-05 |
| Mgr. Zuzana Gašičová | Konateľ | 2011-01-14 | 2013-07-24 |
| Mgr. Zuzana Gašičová | Konateľ | 2011-01-14 | 2013-08-19 |
| Mgr. Zuzana Gašičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-01-14 | 2013-08-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Pavol Horňák
Erik Schwarcz
Pavol Horňák
Pavol Horňák
Erik Schwarcz
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o.RPO
Sídlo
Lazaretská 3/A
Vznik
2011-01-14 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47232544RPO
DIČ
2023193227FS
IČ DPH
SK2023193227 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3331000000004090065307FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-27 | Úrad vlády SR, Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky, ktorý neriadi ministerstvo | Zmluva o poskytovaní právnych služieb (mandátna zmluva) | 440k € |
| 2021-08-20 | Úrad vlády SR | Zmluva o poskytovaní právnych služieb /mandátna zmluva/ | 142k € |
| 2020-09-07 | Úrad vlády SR | Rámcová zmluva o poskytovaní právnych služieb /mandátna zmluva/ | 120k € |
| 2022-11-03 | Úrad pre územné plánovanie a výstavbu SR | Zmluva o poskytovaní právnych služieb č. 013/2022 | 66k € |
| 2024-09-18 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o poskytovaní právnych služieb (mandátna zmluva) | 48k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47232544/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47232544/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47232544", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →