SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 COUPE INVEST, s. r. o.
- IČO47220201
- DIČ2023802297
- IČ DPHSK2023802297
- NACE8425 · Protipožiarna ochrana
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Protipožiarna ochrana, 21 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
734k €
Zisk 72k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
734k €
↗ +6.1% YoY
EBITDA · 2024
174k €
Čistý zisk · 2024
72k €
Aktíva spolu
1.1mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
21
Σ 1.17 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
131 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 734k € | 174k € | 72k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 692k € | 133k € | 45k € | 925k € | RUZ závierka |
| 2022 | 876k € | 173k € | 76k € | 985k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.54 mil. € | 515k € | 284k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 614k € | 124k € | 72k € | 735k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 734 tis. € | 692 tis. € | 876 tis. € | 1.54 M € | 614 tis. € | 569 tis. € |
| EBITDA | 174 tis. € | 133 tis. € | 173 tis. € | 515 tis. € | 124 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 23.7 % | 19.3 % | 19.7 % | 33.4 % | 20.2 % | 4.4 % |
| Čistý zisk | 72 tis. € | 45 tis. € | 76 tis. € | 284 tis. € | 72 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.10 M € | 925 tis. € | 985 tis. € | 1.20 M € | 735 tis. € | 716 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Marián Šmida
JM
Konateľ
JUDr. Marián Šmida
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Marián Šmida
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Marián Šmida | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-29 | 2022-05-24 |
| JUDr. Marián Šmida | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-28 | 2019-03-28 |
| JUDr. Marián Šmida | Konateľ | 2013-06-28 | 2023-01-26 |
| JUDr. Marián Šmida | Konateľ | 2013-06-28 | 2022-09-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián Šmida
Marián Šmida
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
COUPE INVEST, s. r. o.RPO
Sídlo
Dúbravská cesta 2
Vznik
2013-06-28 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47220201RPO
DIČ
2023802297FS
IČ DPH
SK2023802297 · aktívneFS
NACE
8425 · Protipožiarna ochrana
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
IBAN
SK0575000000004028833555FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-02-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí vyrovnávacích príspevkov integračnému podniku podľa § 53g zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 267k € |
| 2025-03-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP | 210k € |
| 2023-03-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR | 165k € |
| 2024-03-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR | 159k € |
| 2021-04-08 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí vyrovnávacích príspevkov integračnému podniku podľa § 53g zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 157k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COUPE INVEST, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47220201/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47220201/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47220201", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →