SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Pátek Family, s.r.o.
- IČO47217472
- DIČ2023813451
- IČ DPHSK2023813451
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
412k €
↗ +2.4% YoY
EBITDA · 2025
59k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
265k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 412k € | 59k € | 24k € | 265k € | RUZ závierka |
| 2024 | 402k € | 47k € | 1 182 € | 255k € | RUZ závierka |
| 2023 | 386k € | 99k € | -14k € | 348k € | RUZ závierka |
| 2022 | 311k € | 22k € | -113k € | 360k € | RUZ závierka |
| 2021 | 308k € | 20k € | -70k € | 384k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 412 tis. € | 402 tis. € | 386 tis. € | 311 tis. € | 308 tis. € | 453 tis. € |
| EBITDA | 59 tis. € | 47 tis. € | 99 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | 11.7 % | 25.6 % | 7.2 % | 6.4 % | 10.1 % |
| Čistý zisk | 24 tis. € | 1 tis. € | -14 tis. € | -113 tis. € | -70 tis. € | -39 tis. € |
| Aktíva spolu | 265 tis. € | 255 tis. € | 348 tis. € | 360 tis. € | 384 tis. € | 390 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Pátek
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Pátková
TP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Pátek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Filip Pátek | Konateľ | 2013-07-18 | — |
| Iveta Pátková | Konateľ | 2013-07-18 | — |
| Tomáš Pátek | Konateľ | 2013-07-18 | — |
| Filip Pátek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-07-18 | 2022-05-17 |
| Iveta Pátková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-07-18 | 2022-05-17 |
| Tomáš Pátek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-07-18 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Pátek Family, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlohová 4109/15
Vznik
2013-07-18 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47217472RPO
DIČ
2023813451FS
IČ DPH
SK2023813451 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK5311000000002929897936FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-07-08 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2021-01-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | DOHODA číslo: 21/06/54E/78 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pátek Family, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47217472/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47217472/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47217472", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →