SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ELKO CENTRUM s.r.o.
- IČO47215470
- DIČ2023807148
- IČ DPHSK2023807148
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
-168 €
Čistý zisk · 2024
-627 €
Aktíva spolu
24k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -168 € | -627 € | 24k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -398 € | -511 € | 23k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | 434 € | 327 € | 24k € | RUZ závierka |
| 2021 | 19k € | 498 € | 391 € | 22k € | RUZ závierka |
| 2020 | 6 012 € | 230 € | 123 € | 18k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | 19 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA | -168 € | -398 € | 434 € | 498 € | 230 € | -1 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | — | 2.7 % | 3.8 % | -85.7 % |
| Čistý zisk | -627 € | -511 € | 327 € | 391 € | 123 € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 24 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Jakubíková
IL
Konateľ
Ing. Lenka Jakubíková
VK
Konateľ
Vladimír Kozoň
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Lenka Jakubíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2022-12-28 |
| Ing. Lenka Jakubíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-15 | 2022-05-16 |
| Ing. Lenka Jakubíková | Konateľ | 2013-06-27 | 2022-12-28 |
| Lenka Jakubíková | Konateľ | 2013-06-27 | 2020-02-14 |
| Lenka Jakubíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-27 | 2020-02-14 |
| Vladimír Kozoň | Konateľ | 2013-06-27 | 2022-12-28 |
| Vladimír Kozoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-27 | 2020-02-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ELKO CENTRUM s.r.o.RPO
Sídlo
Dvory 1932/7
Vznik
2013-06-27 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47215470RPO
DIČ
2023807148FS
IČ DPH
SK2023807148 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK1111000000002929908877FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELKO CENTRUM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47215470/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47215470/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47215470", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →