🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

Funding s. r. o.

IČO47209976DIČ2023849850IČ DPHSK2023849850NACE4712EST.2013 · 13r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 44/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 124 firiem zdieľa adresu
BonitaD · 44/100
D
44/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1mil. €
↗ +4.0% YoY
EBITDA · 2024
581k €
Čistý zisk · 2024
256k €
Aktíva spolu
6.37mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
D· 44/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 11k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 124 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
44 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Funding s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 363k 726k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1 mil. € 581k € 256k € 6.37 mil. € RUZ závierka
2023 962k € 476k € 147k € 6.58 mil. € RUZ závierka
2022 971k € 560k € 228k € 6.71 mil. € RUZ závierka
2021 831k € 387k € 76k € 6.91 mil. € RUZ závierka
2020 840k € 152k € -143k € 7.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.00 M €962 tis. €971 tis. €831 tis. €840 tis. €870 tis. €
EBITDA581 tis. €476 tis. €560 tis. €387 tis. €152 tis. €441 tis. €
EBITDA marža58.1 %49.5 %57.7 %46.6 %18.1 %50.7 %
Čistý zisk256 tis. €147 tis. €228 tis. €76 tis. €-143 tis. €187 tis. €
Aktíva spolu6.37 M €6.58 M €6.71 M €6.91 M €7.19 M €5.30 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-08-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-08-23 Ústav pamäti národa Dodatok č. 1 k zmluve o nájme 0 €
2023-09-04 Ústav pamäti národa Zmluva o nájme nebytových priestorov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Ľubor Navračič, PhD.
Od 2026-03-05
JI
Konateľ
JUDr. Ing. Ľubor Navračič, PhD.
Od 2013-07-16
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Ľubor Navračič, PhD.
Od 2022-09-22
Do 2026-03-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Ing. Ľubor Navračič, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-07-11 2022-09-21
JUDr. Alojz Rakovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-07 2013-12-11
JUDr. Ing. Ľubomír Navračič, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-07 2015-07-10
JUDr. Alojz Rakovský Konateľ 2013-07-16 2013-12-11
JUDr. Alojz Rakovský Konateľ 2013-07-16 2013-11-28
JUDr. Ing. Ľubomír Navračič, PhD. Konateľ 2013-07-16 2015-07-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Funding s. r. o.RPO
Sídlo
Miletičova 21
Vznik
2013-07-16 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47209976RPO
DIČ
2023849850FS
IČ DPH
SK2023849850 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8483300000002400563311FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47209976/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47209976/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47209976",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.