SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FSE, s.r.o.

  • IČO47207922
  • DIČ2023798436
  • IČ DPHSK2023798436
  • NACE5819 · Ost.vydavateľské čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vydavateľské čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 73k € Zisk 181k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
73k €
↘ -0.2% YoY
EBITDA · 2024
51k €
Čistý zisk · 2024
181k €
Aktíva spolu
3.73mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 21k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 28k 55k 84k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 73k € 51k € 181k € 3.73 mil. € RUZ závierka
2023 73k € 59k € 1.2 mil. € 3.37 mil. € RUZ závierka
2022 76k € 65k € 31k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2021 76k € 65k € 38k € 808k € RUZ závierka
2020 70k € 59k € 33k € 544k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby73 tis. €73 tis. €76 tis. €76 tis. €70 tis. €56 tis. €
EBITDA51 tis. €59 tis. €65 tis. €65 tis. €59 tis. €45 tis. €
EBITDA marža70.3 %81.3 %85.1 %85.9 %85.2 %80.6 %
Čistý zisk181 tis. €1.20 M €31 tis. €38 tis. €33 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu3.73 M €3.37 M €1.42 M €808 tis. €544 tis. €455 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Mikuláš Szapu
Od 2023-03-31
DS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dag Szapu
Od 2021-09-07
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eva Szapuová
Od 2021-09-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mikuláš Szapu Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-09-07
Mikuláš Szapu Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-09-07
Ing. Eva Szapuová Konateľ 2013-06-13
Ing. Eva Szapuová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-09 2021-09-06
Ing. Mikuláš Szapu Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-13 2021-09-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FSE, s.r.o.RPO
Sídlo
Hornopotočná 1
Vznik
2013-06-13 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47207922RPO
DIČ
2023798436FS
IČ DPH
SK2023798436 · aktívneFS
NACE
5819 · Ost.vydavateľské čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3111000000002927896737FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 21k € celková hodnota 2025-01-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-15 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, Slovak Business Agency Zmluva o poskytnutí podpory vo forme poskytovania odborného poradenstva v otázkach nástupníctva a generačnej výmeny 21k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FSE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47207922/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47207922/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47207922",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →