SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 K-PLAY, s. r. o.

  • IČO47186836
  • DIČ2023786831
  • IČ DPHSK2023786831
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 294k € Zisk -25k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
294k €
↗ +34.2% YoY
EBITDA · 2024
-2 869 €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
253k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 28 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 107k 213k 323k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 294k € -2 869 € -25k € 253k € RUZ závierka
2023 219k € -17k € -17k € 429k € RUZ závierka
2022 294k € 30k € -3 843 € 531k € RUZ závierka
2021 280k € -20k € -55k € 563k € RUZ závierka
2020 274k € -10k € -51k € 506k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby294 tis. €219 tis. €294 tis. €280 tis. €274 tis. €341 tis. €
EBITDA-3 tis. €-17 tis. €30 tis. €-20 tis. €-10 tis. €62 tis. €
EBITDA marža-1 %-7.7 %10.2 %-7.3 %-3.7 %18.2 %
Čistý zisk-25 tis. €-17 tis. €-4 tis. €-55 tis. €-51 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu253 tis. €429 tis. €531 tis. €563 tis. €506 tis. €573 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AF
Konateľ
Adam Fiala
Od 2016-01-08
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alexandra Becse
Od 2018-05-17
Do 2019-02-11
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alexandra Becse
Od 2018-05-17
Do 2019-01-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jana Ondrušová Člen dozorného orgánu 2018-05-17 2019-01-14
Jana Ondrušová Člen dozorného orgánu 2018-05-17 2019-02-11
Radoslav Černák Člen dozorného orgánu 2018-05-17 2019-01-14
Radoslav Černák Člen dozorného orgánu 2018-05-17 2019-02-11
Ing. Dominik Kováč Konateľ 2014-06-11 2016-04-01
Ing. Dominik Kováč Konateľ 2014-06-11 2016-01-08
Ing. Radim Jüttner Konateľ 2013-06-13 2014-06-11
Ing. Radim Jüttner Konateľ 2013-06-13 2014-07-07
Ing. Dominik Kováč Konateľ 1963-08-02 2014-11-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
K-PLAY, s. r. o.RPO
Sídlo
Nové záhrady I/9
Vznik
2013-06-13 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47186836RPO
DIČ
2023786831FS
IČ DPH
SK2023786831 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK6209000000005136844862FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K-PLAY, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47186836/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47186836/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47186836",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →