SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LANDISTAV s.r.o.
- IČO47175389
- DIČ2023801890
- IČ DPHSK2023801890
- NACE7111 · Architektonické čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
372k €
↗ +80.1% YoY
EBITDA · 2024
19k €
Čistý zisk · 2024
5 144 €
Aktíva spolu
122k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 5 966 €
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 372k € | 19k € | 5 144 € | 122k € | RUZ závierka |
| 2023 | 207k € | 18k € | 4 830 € | 100k € | RUZ závierka |
| 2022 | 301k € | 31k € | 11k € | 148k € | RUZ závierka |
| 2021 | 352k € | 35k € | 13k € | 163k € | RUZ závierka |
| 2020 | 264k € | 17k € | 1 683 € | 120k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 372 tis. € | 207 tis. € | 301 tis. € | 352 tis. € | 264 tis. € | 226 tis. € |
| EBITDA | 19 tis. € | 18 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 8.9 % | 10.4 % | 9.9 % | 6.6 % | 7.2 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 5 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 122 tis. € | 100 tis. € | 148 tis. € | 163 tis. € | 120 tis. € | 165 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Horváth
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Horváth
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Horváth
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LANDISTAV s.r.o.RPO
Sídlo
Hody 1696
Vznik
2013-06-29 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47175389RPO
DIČ
2023801890FS
IČ DPH
SK2023801890 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002921900205FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-05-06 | Obec Lúka | Zmluva o dielo | 5 966 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LANDISTAV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47175389/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47175389/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47175389", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →