SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Pekáreň Drahovce s.r.o.

  • IČO47162074
  • DIČ2023771343
  • IČ DPHSK2023771343
  • NACE1071 · Výroba chleba

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Drahovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chleba, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2024 5.32 mil. € Zisk 37k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.32mil. €
↘ -4.1% YoY
EBITDA · 2024
249k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
2.43mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
9
Σ 68k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 112 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.32 mil. € 249k € 37k € 2.43 mil. € RUZ závierka
2023 5.54 mil. € 297k € 28k € 1.68 mil. € RUZ závierka
2022 4.39 mil. € 274k € 33k € 1.37 mil. € RUZ závierka
2021 3.52 mil. € 279k € 59k € 1.25 mil. € RUZ závierka
2020 3.25 mil. € 273k € 98k € 1.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.32 M €5.54 M €4.39 M €3.52 M €3.25 M €3.07 M €
EBITDA249 tis. €297 tis. €274 tis. €279 tis. €273 tis. €251 tis. €
EBITDA marža4.7 %5.4 %6.3 %7.9 %8.4 %8.2 %
Čistý zisk37 tis. €28 tis. €33 tis. €59 tis. €98 tis. €124 tis. €
Aktíva spolu2.43 M €1.68 M €1.37 M €1.25 M €1.27 M €1.18 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Konateľ
Mgr. Marek Čulen
Od 2018-10-25
MU
Konateľ
Michaela Urbánková Čulenová
Od 2017-08-15
MU
Konateľ
Michaela Urbánková Čulenová
Od 2017-08-15
Do 2018-11-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Čulen Konateľ 2013-05-22 2018-11-19
Ing. Milan Čulen Konateľ 2013-05-22 2018-02-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Čulen
od 2023-08-31
Michaela Urbánková Čulenová
od 2023-08-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Pekáreň Drahovce s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 1
Vznik
2013-05-22 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47162074RPO
DIČ
2023771343FS
IČ DPH
SK2023771343 · aktívneFS
NACE
1071 · Výroba chleba
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Drahovce
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002946074042FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 68k € celková hodnota 2026-03-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2022/00307 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 22k €
2021-11-25 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci 18k €
2025-11-28 Domov sociálnych služieb - Zemianske Podhradie Kúpna zmluva č.2/2026 13k €
2024-09-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 911 €
2025-11-06 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. MPM2025/00073 o poskytnutí dotácie na marketingovú podporu v potravinárstve 6 620 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Pekáreň Drahovce s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47162074/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47162074/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47162074",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →