SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 banet s. r. o.

  • IČO47158972
  • DIČ2023772300
  • IČ DPHSK2023772300
  • NACE4323

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Veľký Blh, SK. Pôsobí v odvetví 4323, 57 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.24mil. €
↘ -12.1% YoY
EBITDA · 2024
120k €
Čistý zisk · 2024
18k €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
57
Σ 12.59 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 666k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.24 mil. € 120k € 18k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2023 1.41 mil. € 149k € 5 390 € 522k € RUZ závierka
2022 1.83 mil. € 203k € 44k € 956k € RUZ závierka
2021 560k € 45k € -24k € 474k € RUZ závierka
2020 1.06 mil. € 109k € 17k € 415k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.24 M €1.41 M €1.83 M €560 tis. €1.06 M €1.44 M €
EBITDA120 tis. €149 tis. €203 tis. €45 tis. €109 tis. €110 tis. €
EBITDA marža9.7 %10.6 %11.1 %8.1 %10.2 %7.7 %
Čistý zisk18 tis. €5 tis. €44 tis. €-24 tis. €17 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu1.08 M €522 tis. €956 tis. €474 tis. €415 tis. €378 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kovács
Od 2022-05-17
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Kovács
Od 2013-05-21
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kovács
Od 2013-05-21
Do 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ladislav Kovács
od 2026-01-30
Ladislav Kovács
od 2022-01-17 · do 2026-01-30
Ladislav Kovács
od 2017-12-21 · do 2022-01-17
Ladislav Kovács
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
banet s. r. o.RPO
Sídlo
Červenej armády 91
Vznik
2013-05-21 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47158972RPO
DIČ
2023772300FS
IČ DPH
SK2023772300 · aktívneFS
NACE
4323
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Veľký Blh
Krajina
SK
IBAN
SK0902000000003881921355FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
57 zmlúv 12.59 mil. € celková hodnota 2026-05-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-08 Obec Gemerský Jablonec Zmluva o dielo 2.29 mil. €
2025-02-25 Obec Gemerský Jablonec Zmluva o dielo 2.21 mil. €
2026-05-07 Obec Bátka Zmluva o dielo na zhotovenie diela - stavby "Bátka - kanalizácia II.etapa - 2. časť" 844k €
2023-02-21 Mesto Nesvady Zmluva o dielo č. 1578-692/2022/2023-OŠ 777k €
2024-07-16 Obec Číž Zmluva o dielo č. 1/2024 702k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
banet s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47158972/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47158972/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47158972",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →