SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BOSTON Coffee, s.r.o.

  • IČO47156601
  • DIČ2023797193
  • IČ DPHSK2023797193
  • NACE5630 · Služby pohostinstiev

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
456k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2025
69k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
360k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 166k 331k 502k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 456k € 69k € 18k € 360k € RUZ závierka
2024 456k € 73k € 19k € 167k € RUZ závierka
2023 451k € 99k € 41k € 261k € RUZ závierka
2022 376k € 64k € 10k € 276k € RUZ závierka
2021 162k € 19k € -54k € 269k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby456 tis. €456 tis. €451 tis. €376 tis. €162 tis. €245 tis. €
EBITDA69 tis. €73 tis. €99 tis. €64 tis. €19 tis. €58 tis. €
EBITDA marža15.2 %15.9 %21.9 %17 %11.5 %23.6 %
Čistý zisk18 tis. €19 tis. €41 tis. €10 tis. €-54 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu360 tis. €167 tis. €261 tis. €276 tis. €269 tis. €299 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Mravec
Od 2022-08-12
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Kučák
Od 2022-08-12
MM
Konateľ
Martin Mravec
Od 2013-06-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rudolf Kučák Konateľ 2013-06-18
Martin Mravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-18 2022-08-11
Rudolf Kučák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-18 2022-08-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BOSTON Coffee, s.r.o.RPO
Sídlo
Milošová 1498
Vznik
2013-06-18 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47156601RPO
DIČ
2023797193FS
IČ DPH
SK2023797193 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK2711000000002941156030FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-07-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc" – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BOSTON Coffee, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47156601/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47156601/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47156601",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →