🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Levoča · SK

Selbrys, s.r.o.

IČO47151960DIČ2023822119IČ DPHSK2023822119NACE2910 · Výroba motor.vozidielEST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Čistý zisk · 2024
0 €
Aktíva spolu
0 €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 9 540 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 60
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Selbrys, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 40k 81k 123k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 0 € 0 € RUZ závierka
2023 111k € 9 847 € 940 € 50k € RUZ závierka
2022 66k € 1 593 € 891 € 23k € RUZ závierka
2021 10k € 408 € 5 € 14k € RUZ závierka
2020 4 020 € -149 € -149 € 16k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby111 tis. €66 tis. €10 tis. €4 tis. €13 tis. €
EBITDA10 tis. €2 tis. €408 €-149 €524 €
EBITDA marža8.8 %2.4 %4 %-3.7 %4 %
Čistý zisk0 €940 €891 €5 €-149 €524 €
Aktíva spolu0 €50 tis. €23 tis. €14 tis. €16 tis. €15 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 9 540 € celková hodnota 2025-06-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-26 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 9 540 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Konateľ
Ing. arch. Jozef Šefčík
Od 2025-04-03
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Šefčík
Od 2023-01-26
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Šefčíková
Od 2023-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Šefčík Konateľ 2013-07-12
Zuzana Šefčíková Konateľ 2013-07-12
Jozef Šefčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-12 2023-01-25
Zuzana Šefčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-07-12 2023-01-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Selbrys, s.r.o.RPO
Sídlo
Vodárenská 1526/9
Vznik
2013-07-12 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47151960RPO
DIČ
2023822119FS
IČ DPH
SK2023822119 · aktívneFS
NACE
2910 · Výroba motor.vozidiel
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Levoča
Krajina
SK
IBAN
SK0656000000008669523002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47151960/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47151960/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47151960",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.