SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HAGER s.r.o.
- IČO47136855
- DIČ2023757769
- IČ DPHSK2023757769
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
90k €
Zisk 9 735 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
90k €
↗ +26.3% YoY
EBITDA · 2025
45k €
Čistý zisk · 2025
9 735 €
Aktíva spolu
842k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90k € | 45k € | 9 735 € | 842k € | RUZ závierka |
| 2024 | 71k € | 29k € | -305 € | 822k € | RUZ závierka |
| 2023 | 96k € | 35k € | 1 287 € | 812k € | RUZ závierka |
| 2022 | 148k € | 44k € | 5 015 € | 836k € | RUZ závierka |
| 2021 | 228k € | -4 069 € | -49k € | 861k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90 tis. € | 71 tis. € | 96 tis. € | 148 tis. € | 228 tis. € | 351 tis. € |
| EBITDA | 45 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € | 44 tis. € | -4 tis. € | -15 tis. € |
| EBITDA marža | 50.4 % | 40.5 % | 36.5 % | 29.4 % | -1.8 % | -4.3 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -305 € | 1 tis. € | 5 tis. € | -49 tis. € | -46 tis. € |
| Aktíva spolu | 842 tis. € | 822 tis. € | 812 tis. € | 836 tis. € | 861 tis. € | 1.01 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Renáta Karaffová
MR
Konateľ
Mgr. Renáta Karaffová
FK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Fábius Karaffa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Fábius Karaffa | Konateľ | 2018-12-21 | — |
| Ing. Andrej Kostka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-06-13 | 2025-12-09 |
| Ing. Andrej Kostka | Konateľ | 2023-06-03 | 2025-12-01 |
| Ing. Andrej Kostka | Konateľ | 2023-06-03 | 2025-12-09 |
| Ing. Eduard Gerek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2023-06-12 |
| Fábius Karaffa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-11 | 2022-05-17 |
| Miloš Hačko | Konateľ | 2014-08-25 | 2017-01-18 |
| Miloš Hačko | Konateľ | 2014-08-25 | 2019-01-10 |
| Miloš Hačko | Konateľ | 2014-08-25 | 2018-12-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HAGER s.r.o.RPO
Sídlo
Halenárska 10
Vznik
2013-04-30 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47136855RPO
DIČ
2023757769FS
IČ DPH
SK2023757769 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002925898376FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-09-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava | dodatok č. 1 k dohode č. 16/08/050/5 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 | 0 € |
| 2016-04-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava | dohoda č. 16/08/050/5 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HAGER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47136855/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47136855/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47136855", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →