SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CLUB Q PLAY s. r. o.
- IČO47133546
- DIČ2023786600
- IČ DPHSK2023786600
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Senica, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.23mil. €
↗ +14.1% YoY
EBITDA · 2024
278k €
Čistý zisk · 2024
149k €
Aktíva spolu
4.28mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 325 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.23 mil. € | 278k € | 149k € | 4.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.08 mil. € | 282k € | 170k € | 2.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.16 mil. € | 644k € | 529k € | 2.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 242k € | 123k € | 7 105 € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 121k € | -155k € | -282k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.23 M € | 1.08 M € | 1.16 M € | 242 tis. € | 121 tis. € | 316 tis. € |
| EBITDA | 278 tis. € | 282 tis. € | 644 tis. € | 123 tis. € | -155 tis. € | 22 tis. € |
| EBITDA marža | 22.6 % | 26.2 % | 55.3 % | 50.6 % | -127.3 % | 7 % |
| Čistý zisk | 149 tis. € | 170 tis. € | 529 tis. € | 7 tis. € | -282 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.28 M € | 2.48 M € | 2.04 M € | 1.48 M € | 1.54 M € | 1.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Valenčík
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ingrid Valenčíková
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Valenčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ingrid Valenčíková | Konateľ | 2013-05-04 | — |
| Ing. Rastislav Valenčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-04 | 2022-05-17 |
| Ingrid Valenčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-04 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CLUB Q PLAY s. r. o.RPO
Sídlo
SNP 763/21
Vznik
2013-05-04 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47133546RPO
DIČ
2023786600FS
IČ DPH
SK2023786600 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Senica
Krajina
SK
IBAN
SK2775000000004018332909FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-06 | Mesto Šamorín | Dohoda o využívaní a vyúčtovaní množstvového zberu za komunálny odpad a drobné stavebné odpady č.3220095323 | 325 € |
| 2020-12-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLUB Q PLAY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47133546/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47133546/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47133546", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →