SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 AGROMECHANIKA s.r.o.

  • IČO47132809
  • DIČ2023767856
  • IČ DPHSK2023767856
  • NACE4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s poľ.stroj., 23 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 695k € Zisk -42k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
695k €
↘ -47.1% YoY
EBITDA · 2024
65k €
Čistý zisk · 2024
-42k €
Aktíva spolu
1.38mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
23
Σ 686k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 22k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 498k 997k 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 695k € 65k € -42k € 1.38 mil. € RUZ závierka
2023 1.31 mil. € 140k € 64k € 769k € RUZ závierka
2022 1.37 mil. € 187k € 108k € 638k € RUZ závierka
2021 945k € 99k € 51k € 269k € RUZ závierka
2020 374k € 22k € 8 355 € 130k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby695 tis. €1.31 M €1.37 M €945 tis. €374 tis. €117 tis. €
EBITDA65 tis. €140 tis. €187 tis. €99 tis. €22 tis. €23 tis. €
EBITDA marža9.3 %10.7 %13.6 %10.5 %6 %19.9 %
Čistý zisk-42 tis. €64 tis. €108 tis. €51 tis. €8 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu1.38 M €769 tis. €638 tis. €269 tis. €130 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Igor Javorčík
Od 2022-05-23
IJ
Konateľ
Igor Javorčík
Od 2013-04-30
II
Konateľ
Ing. Ildikó Javorčíková
Od 2024-03-22
Do 2025-03-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ildikó Javorčíková Konateľ 2024-03-22 2025-03-14
Igor Javorčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-04-30 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Igor Javorčík
od 2021-10-04
Igor JavorčíkPEP
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGROMECHANIKA s.r.o.RPO
Sídlo
Ďorocká 7
Vznik
2013-04-30 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47132809RPO
DIČ
2023767856FS
IČ DPH
SK2023767856 · aktívneFS
NACE
4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK7902000000004875521456FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
23 zmlúv 686k € celková hodnota 2026-02-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-02 Ministerstvo vnútra SR (Sekcia ekonomiky MV SR) Kúpna zmluva č. SE-OD1-2025/003748-006 92k €
2025-05-14 Obec Kalinkovo Kúpna zmluva 86k €
2026-02-03 Obec Lula Kúpna zmluva 1/2026 70k €
2025-11-10 Obec Gajary Nákup traktora s píslušenstvom pre obec Gajary 65k €
2023-10-26 Obec Krivany Kúpna zmluva 62k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROMECHANIKA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47132809/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47132809/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47132809",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →