SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 STEELMAKERS, s.r.o.

  • IČO47090791
  • DIČ2023755096
  • IČ DPHSK2023755096
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trebišov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 66/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 140k € Zisk 51k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
140k €
↘ -60.7% YoY
EBITDA · 2024
72k €
Čistý zisk · 2024
51k €
Aktíva spolu
122k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 3 700 €
Kredit
C· 66/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
66 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 359k 718k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 140k € 72k € 51k € 122k € RUZ závierka
2023 356k € -7 562 € -26k € 184k € RUZ závierka
2022 414k € -20k € -28k € 192k € RUZ závierka
2021 989k € -19k € -27k € 262k € RUZ závierka
2020 251k € -4 050 € -15k € 327k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby140 tis. €356 tis. €414 tis. €989 tis. €251 tis. €707 tis. €
EBITDA72 tis. €-8 tis. €-20 tis. €-19 tis. €-4 tis. €2 tis. €
EBITDA marža51.4 %-2.1 %-4.9 %-1.9 %-1.6 %0.2 %
Čistý zisk51 tis. €-26 tis. €-28 tis. €-27 tis. €-15 tis. €-10 tis. €
Aktíva spolu122 tis. €184 tis. €192 tis. €262 tis. €327 tis. €296 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Varga
Od 2022-05-20
EV
Konateľ
Eduard Varga
Od 2013-04-18
EV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Varga
Od 2013-04-18
Do 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eduard Varga
od 2017-08-24
Eduard Varga
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STEELMAKERS, s.r.o.RPO
Sídlo
Komenského 2211/25
Vznik
2013-04-18 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47090791RPO
DIČ
2023755096FS
IČ DPH
SK2023755096 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Trebišov
Krajina
SK
IBAN
SK3656000000004570673002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 700 € celková hodnota 2021-12-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 3 700 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STEELMAKERS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47090791/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47090791/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47090791",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →