🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Vysoké Tatry · SK

Juhas s.r.o.

IČO47087889DIČ2023729631NACE4650EST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
38k €
EBITDA · 2025
3 444 €
Čistý zisk · 2025
-6 980 €
Aktíva spolu
359k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Juhas s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14k 27k 41k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 38k € 3 444 € -6 980 € 359k € RUZ závierka
2024 -6 € -10k € 369k € RUZ závierka
2023 -6 € -10k € 400k € RUZ závierka
2022 0 € -10k € 395k € RUZ závierka
2021 1 600 € 1 659 € -391 € 405k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby38 tis. €2 tis. €7 tis. €
EBITDA3 tis. €-6 €-6 €0 €2 tis. €-376 €
EBITDA marža9.2 %103.7 %-5.2 %
Čistý zisk-7 tis. €-10 tis. €-10 tis. €-10 tis. €-391 €-2 tis. €
Aktíva spolu359 tis. €369 tis. €400 tis. €395 tis. €405 tis. €21 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Juhás
Od 2026-01-03
RJ
Konateľ
Roman Juhás
Od 2025-12-30
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Juhás
Od 2025-09-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miloš Juhás Konateľ 2025-08-28
Martina Čontošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2025-09-09 2026-01-02
Martina Čontošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2025-08-22 2025-09-08
Martina Čontošová Konateľ 2025-07-25 2026-01-02
Martina Čontošová Konateľ 2025-07-25 2025-12-30
Ing. Jozef Juhás Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-11-05 2025-08-21
Ing. Jozef Juhás Konateľ 2021-10-26 2025-07-25
Ing. Jozef Juhás Konateľ 2021-10-26 2025-08-21
Ing. Miloš Juhás Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-10-16 2025-08-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Juhas s.r.o.RPO
Sídlo
Tatranská Lomnica 14144
Vznik
2013-03-22 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47087889RPO
DIČ
2023729631FS
NACE
4650
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vysoké Tatry
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47087889/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47087889/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47087889",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.