SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AM-MA s.r.o.

  • IČO47077221
  • DIČ2023727497
  • IČ DPHSK2023727497
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 216k € Zisk 3 174 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
216k €
↘ -9.9% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
3 174 €
Aktíva spolu
70k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 184k 278k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 216k € 11k € 3 174 € 70k € RUZ závierka
2024 239k € 10k € 2 388 € 54k € RUZ závierka
2023 226k € 3 585 € 2 363 € 44k € RUZ závierka
2022 186k € 1 254 € 637 € 29k € RUZ závierka
2021 253k € 8 033 € 1 839 € 38k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby216 tis. €239 tis. €226 tis. €186 tis. €253 tis. €189 tis. €
EBITDA11 tis. €10 tis. €4 tis. €1 tis. €8 tis. €10 tis. €
EBITDA marža5 %4.3 %1.6 %0.7 %3.2 %5.1 %
Čistý zisk3 tis. €2 tis. €2 tis. €637 €2 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu70 tis. €54 tis. €44 tis. €29 tis. €38 tis. €61 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Králik
Od 2022-05-21
IM
Konateľ
Ing Marián Králik
Od 2013-03-27
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Králik
Od 2014-08-22
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Taraba Konateľ 2013-03-27 2014-07-30
Marek Taraba Konateľ 2013-03-27 2014-08-21
Marek Taraba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-27 2014-08-21
Marián Králik Konateľ 2013-03-27 2014-08-21
Marián Králik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-27 2014-08-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AM-MA s.r.o.RPO
Sídlo
Popradská 2
Vznik
2013-03-27 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47077221RPO
DIČ
2023727497FS
IČ DPH
SK2023727497 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002922896535FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-08-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 20/25/54X/59 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" - Aktivita č.3, Opatrenie č.2 7 336 €
2025-08-26 Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina ZMLUVA O POSKYTOVANÍ PRAKTICKÉHO VYUČOVANIA 0 €
2025-01-14 Stredná zdravotnícka škola Žilina Výpoveď Zmluvy o prenájme licencií 0 €
2024-08-30 Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina ZMLUVA O POSKYTOVANÍ PRAKTICKÉHO VYUČOVANIA 0 €
2022-08-10 Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AM-MA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47077221/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47077221/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47077221",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →