SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Andrej Slivka - Plynoservis s.r.o.
- IČO47070838
- DIČ2023729246
- IČ DPHSK2023729246
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Hozelec, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
162k €
↗ +13.2% YoY
EBITDA · 2024
62k €
Čistý zisk · 2024
45k €
Aktíva spolu
118k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 1 017 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 162k € | 62k € | 45k € | 118k € | RUZ závierka |
| 2023 | 143k € | 40k € | 30k € | 94k € | RUZ závierka |
| 2022 | 127k € | 43k € | 33k € | 100k € | RUZ závierka |
| 2021 | 137k € | 45k € | 32k € | 105k € | RUZ závierka |
| 2020 | 159k € | 55k € | 39k € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 162 tis. € | 143 tis. € | 127 tis. € | 137 tis. € | 159 tis. € | 156 tis. € |
| EBITDA | 62 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 55 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA marža | 38.6 % | 28.3 % | 34.1 % | 33.1 % | 34.5 % | 30.3 % |
| Čistý zisk | 45 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 118 tis. € | 94 tis. € | 100 tis. € | 105 tis. € | 106 tis. € | 109 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Slivka
AS
Konateľ
Andrej Slivka
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Slivka
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Andrej Slivka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Andrej Slivka - Plynoservis s.r.o.RPO
Sídlo
Športová 167
Vznik
2013-03-21 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47070838RPO
DIČ
2023729246FS
IČ DPH
SK2023729246 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Hozelec
Krajina
SK
IBAN
SK0702000000003121442458FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-11-03 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Zmluva o dielo | 43k € |
| 2022-11-22 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Oprava kotlov | 1 017 € |
| 2014-12-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Zmluva o údržbe a servise plynovej kotolne | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Andrej Slivka - Plynoservis s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47070838/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47070838/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47070838", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →