🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

Martin Dental Center s. r. o.

IČO47059991DIČ2023802605IČ DPHSK2023802605NACE8623 · Zubná lekárska praxEST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 80/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 62 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 80/100
A
80/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.01mil. €
↘ -9.4% YoY
EBITDA · 2024
130k €
Čistý zisk · 2024
-27k €
Aktíva spolu
1.47mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 3 000 €
Kredit
A· 80/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 62 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Martin Dental Center s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.01 mil. € 130k € -27k € 1.47 mil. € RUZ závierka
2023 4.43 mil. € 412k € 205k € 1.75 mil. € RUZ závierka
2022 5.62 mil. € 336k € 135k € 1.77 mil. € RUZ závierka
2021 5.01 mil. € 529k € 295k € 1.6 mil. € RUZ závierka
2020 2.79 mil. € 356k € 204k € 923k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.01 M €4.43 M €5.62 M €5.01 M €2.79 M €2.48 M €
EBITDA130 tis. €412 tis. €336 tis. €529 tis. €356 tis. €83 tis. €
EBITDA marža3.2 %9.3 %6 %10.6 %12.7 %3.3 %
Čistý zisk-27 tis. €205 tis. €135 tis. €295 tis. €204 tis. €-7 tis. €
Aktíva spolu1.47 M €1.75 M €1.77 M €1.60 M €923 tis. €458 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 3 000 € celková hodnota 2022-03-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-09-10 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o spolupráci 3 000 €
2013-12-10 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva o dielo uzavretá podľa § 536 a nasl. Obch. zák. 2 €
2022-03-28 Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave Zmluva o praktickej výučbe 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DM
Konateľ
Doc. MUDr. Martin Tvrdoň, CSc.
Od 2013-06-20
KD
Konateľ
Katarína Dunajová, MBA
Od 2013-06-20
MT
Konateľ
Martin Tvrdoň, MBA
Od 2013-06-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Tvrdoň, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-25 2024-05-14
Katarína Dunajová, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-04 2024-05-14
Martin Tvrdoň, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-16 2022-05-24
Katarína Miňová, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-12 2021-03-03
Doc. MUDr. Martin Tvrdoň, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-20 2019-05-15
Katarína Miňová Konateľ 2013-06-20 2013-10-11
Katarína Miňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-20 2013-10-11
Katarína Miňová, MBA Konateľ 2013-06-20 2021-03-03
Martin Tvrdoň, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-20 2019-05-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Martin Dental Center s. r. o.RPO
Sídlo
Antolská 3721/4
Vznik
2013-06-20 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47059991RPO
DIČ
2023802605FS
IČ DPH
SK2023802605 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47059991/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47059991/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47059991",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.