SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Lystlak s. r. o.

  • IČO47043326
  • DIČ2023738453
  • NACE2522

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Hrnčiarska Ves, SK. Pôsobí v odvetví 2522.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 28/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2023 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Čistý zisk · 2023
0 €
Aktíva spolu
7 215 €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 754k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 56 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 266k 531k 805k 2019 2020 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 0 € 7 215 € RUZ závierka
2022 0 € 7 215 € RUZ závierka
2021 -1 317 € -1 368 € 7 215 € RUZ závierka
2020 463k € -22k € -27k € 30k € RUZ závierka
2019 732k € 12k € 865 € 202k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021202020192018
Tržby463 tis. €732 tis. €899 tis. €
EBITDA-1 tis. €-22 tis. €12 tis. €14 tis. €
EBITDA marža-4.7 %1.7 %1.5 %
Čistý zisk0 €0 €-1 tis. €-27 tis. €865 €2 tis. €
Aktíva spolu7 tis. €7 tis. €7 tis. €30 tis. €202 tis. €218 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lubomír Salanci
Od 2020-12-18
Do 2025-05-14
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lubomír Salanci
Od 2013-03-20
Do 2020-12-17
IL
Konateľ
Ing. Lubomír Salanci
Od 2013-03-20
Do 2025-04-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lubomír Salanci Konateľ 2013-03-20 2025-05-14
Miloslav Salanci Konateľ 2013-03-20 2020-03-04
Miloslav Salanci Konateľ 2013-03-20 2020-12-17
Miloslav Salanci Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-20 2020-12-17

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lystlak s. r. o.RPO
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305
Vznik
2013-03-20 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47043326RPO
DIČ
2023738453FS
NACE
2522
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hrnčiarska Ves
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lystlak s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2026-02-16
Okresný súd Banská Bystrica OZNAMUJE, že v právnej veci zrušenia obchodnej spoločnosti (družstva) Lystlak s. r. o., Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, IČO 47043326, zapísanej v obchodnom registri vedenej pod spisovou značkou 27Cbr/148/2025, zverejňuje oznámenie o zrušení obchodnej spolocnosti (družstva) v zmysle ustanovenia § 309e Civilného mimosporového poriadku. Ak obchodná spoločnosť (družstvo) do 90 dní od zverejnenia tohto oznámenia nevstúpi do likvidácie, predpokladá sa
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47043326/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47043326/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47043326",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →