SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Strategia Invest, s.r.o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO47040335
  • DIČ2023712328
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-1 340 €
Čistý zisk · 2025
-1 751 €
Aktíva spolu
430k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -1 340 € -1 751 € 430k € RUZ závierka
2024 -1 125 € -1 651 € 462k € RUZ závierka
2023 -2 458 € -2 528 € 463k € RUZ závierka
2022 -2 582 € -2 690 € 808k € RUZ závierka
2021 -1 319 € -1 427 € 761k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby
EBITDA-1 tis. €-1 tis. €-2 tis. €-3 tis. €-1 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk-2 tis. €-2 tis. €-3 tis. €-3 tis. €-1 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu430 tis. €462 tis. €463 tis. €808 tis. €761 tis. €763 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GB
Likvidátor
Gennady Belousov
Od 2025-11-22
GB
Konateľ
Gennady Belousov
Od 2013-02-26
AN
Člen dozorného orgánu
Andrey Noskov
Od 2013-02-26
Do 2016-04-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrey Noskov Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-02-11
Gennady Belousov Konateľ 2013-02-26 2025-11-21
Ing. Anton Bezák, PhD. Konateľ 2013-02-26 2015-10-19
Ing. Anton Bezák, PhD. Konateľ 2013-02-26 2015-10-30
Ing. Ivan Bezák Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-04-18
Ing. Ivan Bezák Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-02-11
Jevgenij Belousov Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-04-18
Jevgenij Belousov Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-02-11
Oleg Filippov Člen dozorného orgánu 2013-02-26 2016-04-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Strategia Invest, s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Polianky 11
Vznik
2013-02-26 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47040335RPO
DIČ
2023712328FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Strategia Invest, s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47040335/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47040335/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47040335",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →