SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 N2.0 Capital s. r. o.
- IČO47036796
- DIČ2023705860
- IČ DPHSK2023705860
- NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Hontianska Vrbica, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
124k €
Zisk 5 948 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
124k €
↘ -18.7% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
5 948 €
Aktíva spolu
623k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
223 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 124k € | 16k € | 5 948 € | 623k € | RUZ závierka |
| 2023 | 153k € | 23k € | 6 206 € | 895k € | RUZ závierka |
| 2022 | 128k € | 48k € | 24k € | 828k € | RUZ závierka |
| 2021 | 104k € | 28k € | 5 388 € | 763k € | RUZ závierka |
| 2020 | 95k € | 26k € | -9 314 € | 771k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 124 tis. € | 153 tis. € | 128 tis. € | 104 tis. € | 95 tis. € | 89 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 23 tis. € | 48 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 13 % | 15.4 % | 37.8 % | 26.6 % | 27.8 % | 18.2 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 6 tis. € | 24 tis. € | 5 tis. € | -9 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 623 tis. € | 895 tis. € | 828 tis. € | 763 tis. € | 771 tis. € | 679 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Nagy
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Nagy
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Nagyová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Iveta Nagyová | Konateľ | 2013-03-01 | — |
| Ing. Jozef Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-03-01 | 2020-01-15 |
| Iveta Nagyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-03-01 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
N2.0 Capital s. r. o.RPO
Sídlo
273
Vznik
2013-03-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47036796RPO
DIČ
2023705860FS
IČ DPH
SK2023705860 · aktívneFS
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Hontianska Vrbica
Krajina
SK
IBAN
SK1202000000003755835851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
N2.0 Capital s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47036796/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47036796/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47036796", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →