SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BDTS s. r. o.

  • IČO46972315
  • DIČ2023692275
  • IČ DPHSK2023692275
  • NACE6190 · Ost.telekomunikačné čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Ost.telekomunikačné čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
842k €
↗ +2.0% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
50k €
Aktíva spolu
334k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 306k 611k 926k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 842k € 96k € 50k € 334k € RUZ závierka
2024 826k € 74k € 30k € 325k € RUZ závierka
2023 793k € 40k € 1 898 € 277k € RUZ závierka
2022 751k € 43k € 3 869 € 274k € RUZ závierka
2021 705k € 6 856 € -25k € 252k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby842 tis. €826 tis. €793 tis. €751 tis. €705 tis. €706 tis. €
EBITDA96 tis. €74 tis. €40 tis. €43 tis. €7 tis. €99 tis. €
EBITDA marža11.3 %9 %5 %5.7 %1 %14 %
Čistý zisk50 tis. €30 tis. €2 tis. €4 tis. €-25 tis. €62 tis. €
Aktíva spolu334 tis. €325 tis. €277 tis. €274 tis. €252 tis. €257 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VV
Člen dozorného orgánu
Vladimír Varhaník
Od 2021-01-01
Člen dozorného orgánu
Ing. Ľuboslav Šišmiš
Od 2013-04-17
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Škvarenina
Od 2013-02-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jaroslav Matejka Konateľ 2013-02-01
Ing. Vladimír Janečka Konateľ 2013-02-01
Ing. Jaroslav Kopčan Člen dozorného orgánu 2013-02-01 2021-01-01
Ing. Jaroslav Kopčan Člen dozorného orgánu 2013-02-01 2020-12-31
Ing. Vladimír Palec Člen dozorného orgánu 2013-02-01 2013-05-09
Ing. Vladimír Palec Člen dozorného orgánu 2013-02-01 2013-04-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BDTS s. r. o.RPO
Sídlo
Svätoplukova 1601
Vznik
2013-02-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46972315RPO
DIČ
2023692275FS
IČ DPH
SK2023692275 · aktívneFS
NACE
6190 · Ost.telekomunikačné čin.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK5402000000003104271351FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BDTS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46972315/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46972315/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46972315",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →