SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KARABUD s.r.o.
- IČO46961348
- DIČ2023678756
- IČ DPHSK2023678756
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
317k €
Zisk 59k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
317k €
↘ -2.7% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
438k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 317k € | 96k € | 59k € | 438k € | RUZ závierka |
| 2024 | 326k € | 42k € | 16k € | 356k € | RUZ závierka |
| 2023 | 268k € | 61k € | 27k € | 343k € | RUZ závierka |
| 2022 | 235k € | 49k € | 19k € | 365k € | RUZ závierka |
| 2021 | 199k € | 42k € | 8 182 € | 373k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 317 tis. € | 326 tis. € | 268 tis. € | 235 tis. € | 199 tis. € | 188 tis. € |
| EBITDA | 96 tis. € | 42 tis. € | 61 tis. € | 49 tis. € | 42 tis. € | 68 tis. € |
| EBITDA marža | 30.2 % | 13 % | 22.7 % | 21 % | 21.2 % | 36.1 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 16 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 8 tis. € | 29 tis. € |
| Aktíva spolu | 438 tis. € | 356 tis. € | 343 tis. € | 365 tis. € | 373 tis. € | 376 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Žigraj
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Kamil Kozma
IK
Konateľ
Ing. Kamil Kozma
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Rastislav Žigraj | Konateľ | 2013-01-18 | — |
| Ing. Kamil Kozma | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-01-18 | 2022-05-21 |
| Ing. Rastislav Žigraj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-01-18 | 2022-08-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KARABUD s.r.o.RPO
Sídlo
Budovateľská 52/A
Vznik
2013-01-18 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46961348RPO
DIČ
2023678756FS
IČ DPH
SK2023678756 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK6375000000004024304939FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KARABUD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46961348/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46961348/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46961348", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →