🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · SK
Profi Welders, s.r.o.
IČO46954180DIČ2023666634IČ DPHSK2023666634NACE7810 · Čin.agentúr sprostr.zam.EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 86/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 86/100
A
86/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.31mil. €
↘ -19.9% YoY
EBITDA · 2025
57k €
Čistý zisk · 2025
4 636 €
Aktíva spolu
563k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Profi Welders, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.31 mil. € | 57k € | 4 636 € | 563k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.64 mil. € | 13k € | -47k € | 749k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.69 mil. € | -211k € | -272k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.75 mil. € | -16k € | -92k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7 mil. € | 387k € | 280k € | 2.3 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.31 M € | 1.64 M € | 1.69 M € | 7.75 M € | 7.00 M € | 6.93 M € |
| EBITDA | 57 tis. € | 13 tis. € | -211 tis. € | -16 tis. € | 387 tis. € | 800 tis. € |
| EBITDA marža | 4.3 % | 0.8 % | -12.5 % | -0.2 % | 5.5 % | 11.5 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -47 tis. € | -272 tis. € | -92 tis. € | 280 tis. € | 596 tis. € |
| Aktíva spolu | 563 tis. € | 749 tis. € | 1.19 M € | 1.77 M € | 2.30 M € | 2.37 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Lea Kašová
RF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radoslav Frtús
RF
Konateľ
Radoslav Frtús
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Radoslav Frtús | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-25 | 2022-02-21 |
| Mgr. Lea Kašová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-01 | 2022-02-21 |
| Mgr. Lea Kašová | Konateľ | 2014-10-01 | 2020-02-10 |
| Mgr. Lea Kašová | Konateľ | 2014-10-01 | 2020-02-19 |
| Miloš Ármai | Konateľ | 2012-12-28 | 2014-06-02 |
| Miloš Ármai | Konateľ | 2012-12-28 | 2014-06-03 |
| Miloš Ármai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-28 | 2014-06-02 |
| Radoslav Frtús | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-28 | 2014-09-30 |
| Radoslav Frtús | Konateľ | 2012-12-28 | 2014-10-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Profi Welders, s.r.o.RPO
Sídlo
Kalnická cesta 12
Vznik
2012-12-28 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46954180RPO
DIČ
2023666634FS
IČ DPH
SK2023666634 · aktívneFS
NACE
7810 · Čin.agentúr sprostr.zam.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004017291949FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46954180/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46954180/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46954180", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.