AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Art Design Future, a. s.

  • IČO46952349
  • DIČ2023671166
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1 000 € Zisk -484 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1 000 €
↘ -33.3% YoY
EBITDA · 2025
-12 €
Čistý zisk · 2025
-484 €
Aktíva spolu
17k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 726.0000000000003 1k 2k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1 000 € -12 € -484 € 17k € RUZ závierka
2024 1 500 € 550 € 78 € 17k € RUZ závierka
2023 -1 010 € -1 178 € 17k € RUZ závierka
2022 1 500 € 410 € 288 € 18k € RUZ závierka
2021 2 000 € 953 € 790 € 18k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1 tis. €2 tis. €2 tis. €2 tis. €
EBITDA-12 €550 €-1 tis. €410 €953 €-1 tis. €
EBITDA marža-1.2 %36.7 %27.3 %47.6 %
Čistý zisk-484 €78 €-1 tis. €288 €790 €-1 tis. €
Aktíva spolu17 tis. €17 tis. €17 tis. €18 tis. €18 tis. €17 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Člen dozorného orgánu
Ing. arch. Alexander Piroháč
Od 2012-12-22
MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Jindrich Majerský
Od 2012-12-22
MP
Člen dozorného orgánu
Mgr. Peter Hlava
Od 2012-12-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. arch. Jaroslav Procházka predseda predstavenstva 2012-12-22 2025-03-03
Ing. arch. Jaroslav Procházka predseda predstavenstva 2012-12-22 2022-05-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Art Design Future, a. s.RPO
Sídlo
Drieňová 24
Vznik
2012-12-22 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46952349RPO
DIČ
2023671166FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Art Design Future, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46952349/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46952349/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46952349",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →