SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 UNISTAV VP, s.r.o.

  • IČO46916512
  • DIČ2023646933
  • IČ DPHSK2023646933
  • NACE4312 · Zemné práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Lubina, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 77/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
375k €
↗ +1.9% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
5 941 €
Aktíva spolu
148k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
B· 77/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 062 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 164 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
77 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 172k 343k 520k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 375k € 25k € 5 941 € 148k € RUZ závierka
2024 368k € 20k € 6 965 € 149k € RUZ závierka
2023 338k € 3 728 € 1 515 € 198k € RUZ závierka
2022 347k € 9 828 € 5 736 € 212k € RUZ závierka
2021 472k € 23k € 10k € 130k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby375 tis. €368 tis. €338 tis. €347 tis. €472 tis. €646 tis. €
EBITDA25 tis. €20 tis. €4 tis. €10 tis. €23 tis. €16 tis. €
EBITDA marža6.7 %5.4 %1.1 %2.8 %4.9 %2.5 %
Čistý zisk6 tis. €7 tis. €2 tis. €6 tis. €10 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu148 tis. €149 tis. €198 tis. €212 tis. €130 tis. €132 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viliam Petrovič
Od 2022-10-04
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Petrovičová
Od 2022-05-17
VP
Konateľ
Viliam Petrovič
Od 2012-12-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Petrovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-12-01 2022-05-16
Viliam Petrovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-12-01 2022-10-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Viliam Petrovič
od 2019-01-04
Mária Petrovičová
od 2019-01-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNISTAV VP, s.r.o.RPO
Sídlo
359
Vznik
2012-12-01 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46916512RPO
DIČ
2023646933FS
IČ DPH
SK2023646933 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Lubina
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005036105974FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-11-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom DOHODA číslo 17/10/051/145 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy,vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnaniev rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNISTAV VP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46916512/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46916512/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46916512",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →