AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ADRIATIK STONE, a.s.
- IČO46915460
- DIČ2023660166
- IČ DPHSK2023660166
- NACE2370 · Rezanie kameňa
Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Rezanie kameňa.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.37 mil. €
Zisk 39k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.37mil. €
↗ +32.8% YoY
EBITDA · 2025
248k €
Čistý zisk · 2025
39k €
Aktíva spolu
8.22mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.37 mil. € | 248k € | 39k € | 8.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.54 mil. € | 356k € | 54k € | 8.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.82 mil. € | 415k € | 93k € | 8.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.97 mil. € | 392k € | 106k € | 9.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.93 mil. € | 400k € | 86k € | 8.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.37 M € | 2.54 M € | 2.82 M € | 3.97 M € | 3.93 M € | 2.69 M € |
| EBITDA | 248 tis. € | 356 tis. € | 415 tis. € | 392 tis. € | 400 tis. € | 377 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 14 % | 14.7 % | 9.9 % | 10.2 % | 14 % |
| Čistý zisk | 39 tis. € | 54 tis. € | 93 tis. € | 106 tis. € | 86 tis. € | 76 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.22 M € | 8.54 M € | 8.98 M € | 9.36 M € | 8.62 M € | 8.22 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FM
člen predstavenstva
Feriz Mazreku
RM
predseda predstavenstva
Ramadan Mazreku
LI
Člen dozorného orgánu
Lucia Ivanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ardian Mazreku | Člen dozorného orgánu | 2014-11-13 | — |
| Ingrid Mazreku | Člen dozorného orgánu | 2012-12-18 | — |
| Ramadan Mazreku | člen predstavenstva | 2016-05-18 | 2020-05-29 |
| Ramadan Mazreku | člen predstavenstva | 2016-05-18 | 2020-06-08 |
| Feriz Mazreku | člen a predseda predstavenstva | 2014-11-13 | 2020-05-29 |
| Feriz Mazreku | člen a predseda predstavenstva | 2014-11-13 | 2020-06-08 |
| Feriz Mazreku | Člen dozorného orgánu | 2012-12-18 | 2015-01-08 |
| Feriz Mazreku | Člen dozorného orgánu | 2012-12-18 | 2014-11-13 |
| Ramadan Mazreku | Člen dozorného orgánu | 2012-12-18 | 2016-05-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ADRIATIK STONE, a.s.RPO
Sídlo
Komárňanská cesta 3
Vznik
2012-12-18 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46915460RPO
DIČ
2023660166FS
IČ DPH
SK2023660166 · aktívneFS
NACE
2370 · Rezanie kameňa
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK3602000000000005241858FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-10-29 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí podpory formou poskytovania odborného poradenstva v otázkach nástupníctva a generačnej výmeny | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADRIATIK STONE, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46915460/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46915460/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46915460", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →