SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Ovocie - zelenina Baláž s. r. o.
- IČO46904417
- DIČ2023671969
- IČ DPHSK2023671969
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 34 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.84mil. €
↗ +6.1% YoY
EBITDA · 2024
251k €
Čistý zisk · 2024
176k €
Aktíva spolu
590k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
34
Σ 285k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.84 mil. € | 251k € | 176k € | 590k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.73 mil. € | 185k € | 121k € | 619k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.47 mil. € | 137k € | 78k € | 565k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.28 mil. € | 124k € | 70k € | 481k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.84 M € | 1.73 M € | 1.47 M € | 1.28 M € | — | 1.47 M € |
| EBITDA | 251 tis. € | 185 tis. € | 137 tis. € | 124 tis. € | — | 149 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 10.7 % | 9.3 % | 9.7 % | — | 10.1 % |
| Čistý zisk | 176 tis. € | 121 tis. € | 78 tis. € | 70 tis. € | — | 91 tis. € |
| Aktíva spolu | 590 tis. € | 619 tis. € | 565 tis. € | 481 tis. € | — | 326 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Baláž
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Baláž
MB
Konateľ
Marek Baláž
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Petra Balážová | Konateľ | 2013-01-01 | — |
| Miroslav Baláž | Konateľ | 2013-01-01 | — |
| Marek Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-03-23 | 2022-05-17 |
| Miroslav Baláž | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-03-23 | 2022-05-17 |
| Marian Baláž | Konateľ | 2016-03-08 | 2023-11-07 |
| Marian Baláž | Konateľ | 2016-03-08 | 2023-11-14 |
| Marián Baláž | Konateľ | 2016-03-08 | 2017-06-28 |
| Bc. Petra Balážová | Konateľ | 2013-01-01 | 2016-03-22 |
| Bc. Petra Balážová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-01-01 | 2016-03-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Ovocie - zelenina Baláž s. r. o.RPO
Sídlo
Chovateľská 6049/5
Vznik
2013-01-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46904417RPO
DIČ
2023671969FS
IČ DPH
SK2023671969 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3409000000005111016788FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-30 | Zariadenie pre seniorov Križovany nad Dudváhom | Rámcová kúpna zmluva - dodávka ovocia a zeleniny | 45k € |
| 2025-06-12 | Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava | Rámcová zmluva Ovocie - zelenina Baláž | 40k € |
| 2025-03-25 | Zariadenie pre seniorov Križovany nad Dudváhom | Rámcová kúpna zmluva - dodávka čerstvého ovocia a zeleniny | 40k € |
| 2022-06-07 | Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava, Na hlinách 7279/30, 917 01 Trnava 1 | Kúpna zmluva Ovocie - Zelenina | 35k € |
| 2023-06-08 | Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava, Na hlinách 7279/30, 917 01 Trnava 1 | Rámcová kúpna zmluva Ovocie - zelenina Baláž s.r.o | 26k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ovocie - zelenina Baláž s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46904417/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46904417/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46904417", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →