SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SE INVEST s.r.o.
- IČO46901701
- DIČ2023664258
- IČ DPHSK2023664258
- NACE0145 · Chov oviec a kôz
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Rapovce, SK. Pôsobí v odvetví Chov oviec a kôz, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
587k €
↗ +83.4% YoY
EBITDA · 2025
67k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
489k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 89k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 587k € | 67k € | 20k € | 489k € | RUZ závierka |
| 2024 | 320k € | 83k € | 19k € | 518k € | RUZ závierka |
| 2023 | 258k € | 39k € | 349 € | 506k € | RUZ závierka |
| 2022 | 242k € | 21k € | 1 488 € | 435k € | RUZ závierka |
| 2021 | 36k € | 28k € | 18k € | 326k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 587 tis. € | 320 tis. € | 258 tis. € | 242 tis. € | 36 tis. € | 162 tis. € |
| EBITDA | 67 tis. € | 83 tis. € | 39 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 11.5 % | 25.9 % | 15.2 % | 8.9 % | 78.7 % | 7.7 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 19 tis. € | 349 € | 1 tis. € | 18 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 489 tis. € | 518 tis. € | 506 tis. € | 435 tis. € | 326 tis. € | 352 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erika Šándorová
IE
Konateľ
Ing. Erika Šándorová
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Július Šándor
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Erik Šándor | Konateľ | 2013-10-14 | — |
| Bc. Erika Šándorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-12 | 2022-03-09 |
| Ing. Erik Šándor | Konateľ | 2013-10-14 | 2023-08-04 |
| Bc. Erika Šándorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-22 | 2022-02-11 |
| Bc. Erika Šándorová | Konateľ | 2012-12-22 | 2013-10-14 |
| Bc. Erika Šándorová | Konateľ | 2012-12-22 | 2013-12-06 |
| Ing. Július Šándor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-22 | 2022-02-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Július Šándor
Erika Šándorová
Július Šándor
Erika Šándorová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SE INVEST s.r.o.RPO
Sídlo
Pleš 90
Vznik
2012-12-22 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46901701RPO
DIČ
2023664258FS
IČ DPH
SK2023664258 · aktívneFS
NACE
0145 · Chov oviec a kôz
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Rapovce
Krajina
SK
IBAN
SK6511000000002940082041FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-07-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. BB60143 | 100k € |
| 2021-12-06 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 1771/2021/OV | 18k € |
| 2021-07-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) | 12k € |
| 2023-11-08 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2023/00448 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 10k € |
| 2024-10-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/00193 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 7 952 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SE INVEST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46901701/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46901701/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46901701", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →