SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 X-Ride s.r.o.

  • IČO46886141
  • DIČ2023642478
  • IČ DPHSK2023642478
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.2 mil. € Zisk 131k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.2mil. €
↗ +1.9% YoY
EBITDA · 2025
231k €
Čistý zisk · 2025
131k €
Aktíva spolu
835k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 50 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 435k 871k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.2 mil. € 231k € 131k € 835k € RUZ závierka
2024 1.18 mil. € 330k € 214k € 869k € RUZ závierka
2023 1.06 mil. € 229k € 138k € 731k € RUZ závierka
2022 915k € 222k € 141k € 471k € RUZ závierka
2021 817k € 164k € 98k € 474k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.20 M €1.18 M €1.06 M €915 tis. €817 tis. €700 tis. €
EBITDA231 tis. €330 tis. €229 tis. €222 tis. €164 tis. €103 tis. €
EBITDA marža19.2 %28 %21.6 %24.3 %20.1 %14.7 %
Čistý zisk131 tis. €214 tis. €138 tis. €141 tis. €98 tis. €67 tis. €
Aktíva spolu835 tis. €869 tis. €731 tis. €471 tis. €474 tis. €414 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roland Sikhart
Od 2022-05-23
RF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Fazekas
Od 2020-12-23
RF
Konateľ
Roman Fazekas
Od 2012-11-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roland Sikhart Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-26 2022-05-22
Roman Fazekas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-12-03 2020-12-22
Roman Fazekas Konateľ 2012-11-20 2020-12-22
Roman Fazekas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-11-20 2016-12-02
Roman Fazekas Konateľ 2012-11-20 2016-12-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
X-Ride s.r.o.RPO
Sídlo
Ďumbierska 4A
Vznik
2012-11-20 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46886141RPO
DIČ
2023642478FS
IČ DPH
SK2023642478 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK4984200000000175091629FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 50 € celková hodnota 2025-04-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-21 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky D O D A T O K č. 3 ku ZMLUVE č. 235-MSP/0562/2025 o zabezpečení ochrany majetku pomocou monitorovacieho systému 50 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
X-Ride s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46886141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46886141/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46886141",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →