🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · SK
NOMIMED, s.r.o.
IČO46865900DIČ2023650354NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
250k €
↗ +21.3% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
34k €
Aktíva spolu
53k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
23
Σ 23k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOMIMED, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 250k € | 46k € | 34k € | 53k € | RUZ závierka |
| 2024 | 206k € | 71k € | 54k € | 77k € | RUZ závierka |
| 2023 | 168k € | 25k € | 12k € | 59k € | RUZ závierka |
| 2022 | 152k € | 32k € | 17k € | 37k € | RUZ závierka |
| 2021 | 116k € | 35k € | 20k € | 43k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 250 tis. € | 206 tis. € | 168 tis. € | 152 tis. € | 116 tis. € | 109 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 71 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 18.5 % | 34.6 % | 14.7 % | 21.3 % | 29.9 % | 27.4 % |
| Čistý zisk | 34 tis. € | 54 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 53 tis. € | 77 tis. € | 59 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 5 380 € |
| 2025-03-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 5 053 € |
| 2024-03-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 492 € |
| 2023-03-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 279 € |
| 2022-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Miroslava Jakubeková
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Patrik Jakubek
MM
Konateľ
MUDr. Miroslava Jakubeková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Patrik Jakubek | Konateľ | 2012-11-07 | — |
| MUDr. Miroslava Jakubeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-11-07 | 2022-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Patrik Jakubek
Miroslava Jakubeková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
NOMIMED, s.r.o.RPO
Sídlo
Juh 1062/6
Vznik
2012-11-07 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46865900RPO
DIČ
2023650354FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46865900/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46865900/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46865900", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.