SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 JPM AGROGOLD, s.r.o.

  • IČO46858300
  • DIČ2023610039
  • NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Dobrá Niva, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 8/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 61k € Zisk 11k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
61k €
↗ +11.1% YoY
EBITDA · 2022
15k €
Čistý zisk · 2022
11k €
Aktíva spolu
289k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 8/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 50k €
Dlh zdravotnej poisťovne 1 422 €
Dlh sociálnej poisťovne 3 144 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
8 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 57k 114k 172k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 61k € 15k € 11k € 289k € RUZ závierka
2021 55k € 33k € 25k € 259k € RUZ závierka
2020 58k € 16k € -2 556 € 216k € RUZ závierka
2019 157k € 249k € 12k € 215k € RUZ závierka
2018 148k € 72k € 3 683 € 365k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby61 tis. €55 tis. €58 tis. €157 tis. €148 tis. €55 tis. €
EBITDA15 tis. €33 tis. €16 tis. €249 tis. €72 tis. €42 tis. €
EBITDA marža24.3 %59.8 %27.2 %159 %48.6 %76.6 %
Čistý zisk11 tis. €25 tis. €-3 tis. €12 tis. €4 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu289 tis. €259 tis. €216 tis. €215 tis. €365 tis. €180 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Gondová
Od 2022-05-19
JP
Konateľ
Jana Pršancová
Od 2012-10-03
PP
Konateľ
Pavol Pršanec
Od 2012-10-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Gondová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-09-05 2022-05-18
Marek Gonda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-03 2018-09-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JPM AGROGOLD, s.r.o.RPO
Sídlo
Cesnaková 181/31
Vznik
2012-10-03 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46858300RPO
DIČ
2023610039FS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dobrá Niva
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JPM AGROGOLD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46858300/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46858300/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46858300",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →