SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SMART ENERGO s.r.o.
- IČO46857541
- DIČ2023623173
- IČ DPHSK2023623173
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.33 mil. €
Zisk 10k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.33mil. €
↘ -24.1% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
10k €
Aktíva spolu
647k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
15
Σ 667k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.33 mil. € | 64k € | 10k € | 647k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.75 mil. € | 88k € | 31k € | 784k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.18 mil. € | 94k € | 46k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.67 mil. € | 82k € | 33k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.31 mil. € | 73k € | 37k € | 504k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.33 M € | 1.75 M € | 2.18 M € | 1.67 M € | 1.31 M € | 1.22 M € |
| EBITDA | 64 tis. € | 88 tis. € | 94 tis. € | 82 tis. € | 73 tis. € | 71 tis. € |
| EBITDA marža | 4.8 % | 5 % | 4.3 % | 4.9 % | 5.6 % | 5.8 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | 31 tis. € | 46 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 647 tis. € | 784 tis. € | 1.25 M € | 1.10 M € | 504 tis. € | 493 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Kovaľ
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Šimkovič
IM
Konateľ
Ing. Marek Šimkovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Branislav Kovaľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-26 | 2022-05-25 |
| Ing. Marek Šimkovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-26 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Šimkovič
Branislav Kovaľ
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SMART ENERGO s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 1
Vznik
2012-10-26 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46857541RPO
DIČ
2023623173FS
IČ DPH
SK2023623173 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2202000000003071928053FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-10 | Materská škola profesorky Márie Podhájeckej, Bajkalská 31, Prešov | Zmluva o dielo | 200k € |
| 2022-04-01 | Obec Lúčka | "Zníženie nákladov na energie prostredníctvom inštalácie tepelného čerpadla v Základnej škole a Materskej škole Lúčka" | 157k € |
| 2022-11-25 | Obec Lúčka | Dodatok č.1 k Zmluve o dielo č.01/2022 zo dňa 01.04.2022 | 157k € |
| 2023-09-06 | Mesto Giraltovce | Zmluva o dielo č. 3/2023/VaRR | 67k € |
| 2024-10-02 | Mesto Giraltovce | Zmluva o dielo č. 6/2024/VaRR | 36k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SMART ENERGO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46857541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46857541/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46857541", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →