SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KM INVEST, spol. s r.o.

  • IČO46846042
  • DIČ2023619235
  • IČ DPHSK2023619235
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.61 mil. € Zisk -11k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.61mil. €
↗ +35.0% YoY
EBITDA · 2024
30k €
Čistý zisk · 2024
-11k €
Aktíva spolu
583k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 29 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 583k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.61 mil. € 30k € -11k € 583k € RUZ závierka
2023 1.19 mil. € 42k € 16k € 498k € RUZ závierka
2022 1 mil. € 12k € -5 092 € 332k € RUZ závierka
2021 922k € 15k € 5 846 € 347k € RUZ závierka
2020 860k € 4 300 € -2 868 € 264k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.61 M €1.19 M €1.00 M €922 tis. €860 tis. €891 tis. €
EBITDA30 tis. €42 tis. €12 tis. €15 tis. €4 tis. €25 tis. €
EBITDA marža1.9 %3.5 %1.2 %1.6 %0.5 %2.9 %
Čistý zisk-11 tis. €16 tis. €-5 tis. €6 tis. €-3 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu583 tis. €498 tis. €332 tis. €347 tis. €264 tis. €243 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Kačmarík
Od 2025-04-23
LK
Konateľ
Lukáš Kačmarík
Od 2025-04-04
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Kožej
Od 2022-11-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Majoroš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-11-12
Juraj Kožej Konateľ 2012-10-19
Peter Majoroš Konateľ 2012-10-19
Juraj Kožej Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-19 2022-11-11
Peter Majoroš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-19 2022-11-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KM INVEST, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Smrekova 7
Vznik
2012-10-19 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46846042RPO
DIČ
2023619235FS
IČ DPH
SK2023619235 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK9475000000004028181665FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KM INVEST, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46846042/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46846042/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46846042",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →