🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nový Tekov · SK
BMD-group, s.r.o.
IČO46845267DIČ2023605749IČ DPHSK2023605749NACE2553EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 121 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
870k €
↗ +6.7% YoY
EBITDA · 2024
52k €
Čistý zisk · 2024
36k €
Aktíva spolu
602k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
121 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BMD-group, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 870k € | 52k € | 36k € | 602k € | RUZ závierka |
| 2023 | 815k € | -5 805 € | -12k € | 483k € | RUZ závierka |
| 2022 | 736k € | 5 983 € | -977 € | 569k € | RUZ závierka |
| 2021 | 570k € | 20k € | 11k € | 484k € | RUZ závierka |
| 2020 | 729k € | 50k € | 33k € | 481k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 870 tis. € | 815 tis. € | 736 tis. € | 570 tis. € | 729 tis. € | 857 tis. € |
| EBITDA | 52 tis. € | -6 tis. € | 6 tis. € | 20 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | -0.7 % | 0.8 % | 3.5 % | 6.9 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | -12 tis. € | -977 € | 11 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 602 tis. € | 483 tis. € | 569 tis. € | 484 tis. € | 481 tis. € | 561 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Bitala
MB
Konateľ
Martin Bitala
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Bitala
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BMD-group, s.r.o.RPO
Sídlo
415
Vznik
2012-09-28 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46845267RPO
DIČ
2023605749FS
IČ DPH
SK2023605749 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nový Tekov
Krajina
SK
IBAN
SK2256000000000784419001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46845267/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46845267/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46845267", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.