SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 W Real s. r. o.

  • IČO46843132
  • DIČ2023614186
  • IČ DPHSK2023614186
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 199k € Zisk 25k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
199k €
↗ +3.3% YoY
EBITDA · 2024
71k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
1.98mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 121k 242k 367k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 199k € 71k € 25k € 1.98 mil. € RUZ závierka
2023 193k € 39k € -9 147 € 2.04 mil. € RUZ závierka
2022 333k € 62k € 1 312 € 1.94 mil. € RUZ závierka
2021 170k € 55k € -5 833 € 1.96 mil. € RUZ závierka
2020 176k € 62k € -506 € 1.96 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby199 tis. €193 tis. €333 tis. €170 tis. €176 tis. €169 tis. €
EBITDA71 tis. €39 tis. €62 tis. €55 tis. €62 tis. €87 tis. €
EBITDA marža35.6 %20.1 %18.5 %32.6 %35.1 %51.5 %
Čistý zisk25 tis. €-9 tis. €1 tis. €-6 tis. €-506 €20 tis. €
Aktíva spolu1.98 M €2.04 M €1.94 M €1.96 M €1.96 M €1.98 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Linda Ludvíková, MBA
Od 2023-11-23
IL
Konateľ
Ing. Linda Ludvíková, MBA
Od 2023-11-13
JI
Konateľ
JUDr. Ing. Vladimír Ludvík, MBA
Od 2012-09-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Linda Móderová, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-27 2023-11-22
JUDr. Ing. Vladimír Ludvík, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-27 2023-11-22
Ing. Linda Móderová, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-19 2022-09-26
JUDr. Ing. Vladimír Ludvík, MBA Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-19 2022-09-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
W Real s. r. o.RPO
Sídlo
Líščie nivy 7
Vznik
2012-09-19 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46843132RPO
DIČ
2023614186FS
IČ DPH
SK2023614186 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK8011000000002922883283FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
W Real s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46843132/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46843132/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46843132",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →